Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2009, 10:04

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 marca 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Silent Hill: Homecoming, darmowe mapy do World in Conflict, sprzedaż systemu R4 nielegalna w Japonii, europejska premiera przygodówki Ceville i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Silent Hill: Homecoming, darmowe mapy do World in Conflict, sprzedaż systemu R4 nielegalna w Japonii, europejska premiera przygodówki Ceville i inne. Zapraszamy do lektury.

Silent Hill: Homecoming

Konami pracuje nad kolejną łatką do Silent Hill: Homecoming. Usunie ona problemy ze stabilnością gry w chwili próby zmiany rozdzielczości. Jej publikacja nastąpi już wkrótce.

Takeda III

Firma Magitech Corporation poinformowała o internetowej premierze strategicznej produkcji Takeda III, w której przejmujemy kontrolę nad japońskim władcą feudalnym stojącym na czele jednego z 25 japońskich klanów i bierzemy udział w historycznych zmaganiach o władzę. Wszystkim zainteresowanym polecamy opublikowaną właśnie wersję demonstracyjną gry.

Ceville

Do sklepów na terenie Europy powędrowała przygodówka Ceville, poinformowała firma Kalypso Media. Jest to klasyczna propozycja utrzymana w stylu point’n’click, w której przejmujemy kontrolę m.in. nad byłym autorytarnym władcą baśniowej krainy Faeryanis, tytułowym Cevillem. Produkcja kosztuje 30 funtów.

Rhiannon: Curse of the Four Branches

Studio Arberth, odpowiedzialne za przygodową produkcję Rhiannon: Curse of the Four Branches, poszukuje dla niej nowego europejskiego wydawcy. Dotychczasowy, Lighthouse Interactive, musiał zrezygnować z kontraktu z powodu problemów finansowych.

World in Conflict

W sieci opublikowane zostały dwie dodatkowe, darmowe mapy multiplayer do strategii czasu rzeczywistego World in Conflict. Można je znaleźć w dziale download oficjalnego serwisu poświęconego dziełu Massive Entertainment.

Out of the Park Baseball 10

Out of the Park Development zdradziło pierwsze fakty na temat Out of the Park Baseball 10, produkcji traktującej o baseballu, w której otrzymujemy możliwość wcielenia się w menedżera, trenera lub zawodnika zawodowej drużyny baseballowej w amerykańskiej lidze MLB. W ramach gry będziemy mogli uczestniczyć w pojedynkach sieciowych, a także meczach historycznych, w trakcie których to postaramy się odegrać słynne spotkania ligi baseballa. Do amerykańskiego debiutu Out of the Park Baseball 10 dojdzie jeszcze tej wiosny. Gra zostanie wydana w wersjach na PC, Maca oraz Linuxa.

R4

Japoński sąd zabronił sprzedaży systemu R4 na terenie Japonii, po tym jak kilku tamtejszych producentów doszło do porozumienia w sprawie i wystosowało oficjalny pozew. Zestaw umożliwia uruchamianie na Nintendo DS pirackich wersji gier.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Lord of the Rings: Conquest

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

Trainz Simulator 2009

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark

Sins of a Solar Empire: Entrenchment

Burn, Zombie, Burn!

Damnation

Diablo III

Hasbro Family Game Night

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Dziedzictwo Elfów

Combat Arms

MySims Party

Gobliiins 4

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Killzone 2 Gramy!

King's Bounty: Legenda

Empire: Total War Gramy!

League of Legends: Clash of Fates

Grand Theft Auto: Chinatown Wars #1

Grand Theft Auto: Chinatown Wars #2

Przegląd tygodnia - dziewiąty krąg piekła

gry