Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 marca 2009

DLC do nowego Riddicka już w produkcji
DLC do nowego Riddicka już w produkcji

Jiker, 29 marca 2009, 12:18

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena nie trafiło jeszcze do sklepów, lecz nie przeszkadza to firmie Starbreeze Studios w podejmowaniu tematu przyszłości gry. Z informacji zdobytych przez serwis IGN wynika, że twórcy nowych przygód Riddicka pracują już nad pierwszym DLC do swego dzieła.

EVE Online razem z kartami graficznymi NVIDIA
EVE Online razem z kartami graficznymi NVIDIA

Maciej Śliwiński, 29 marca 2009, 11:50

Islandzkie studio Crowd Control Productions poinformowało o podpisaniu umowy z Albatron Technology, na mocy której do sprzedaży trafią karty graficzne z chipsetem NVIDIA wraz z grą EVE Online.

Twórcy o Alan Wake na łamach norweskiego portalu
Twórcy o Alan Wake na łamach norweskiego portalu

Jiker, 29 marca 2009, 11:45

Niewiele gier pobudza wyobraźnię w taki sposób, jak Alan Wake. Dzieje się tak, dzięki działaniom twórców ze studia Remedy, którzy co jakiś czas zaskakują nas niekonwencjonalnym podejściem do ujawniania informacji, co pokazali choćby za sprawą lutowych listów pisanych ręką bohatera gry. Tym razem zdecydowali się jednak na bardzo tradycyjną formę przekazu.

CD Projekt wykorzysta silnik Havok w nadchodzących produkcjach

Maciej Śliwiński, 29 marca 2009, 11:25

CD Projekt Red, studio odpowiedzialne za przygotowanie jednej z najlepszych gier ostatnich lat- Wiedźmina – podpisało umowę z Intelem, na mocy której w swoich nadchodzących produktach zastosuje silnik Havok.

Krwiste Dementium: The Ward w Europie od kwietnia
Krwiste Dementium: The Ward w Europie od kwietnia

Jiker, 29 marca 2009, 10:35

Właśnie dowiedzieliśmy się, że horror FPP Dementium: The Ward, autorstwa studia deweloperskiego Renegade Kid, ukaże się na europejskim rynku 17 kwietnia. Debiut gry odbędzie się półtora roku po światowej premierze, która została zorganizowana pod koniec października 2007 roku w Stanach Zjednoczonych.

Na MMO w świecie Marvela poczekamy dłużej
Na MMO w świecie Marvela poczekamy dłużej

Maciej Śliwiński, 29 marca 2009, 10:10

Wygląda na to, że na „dorosłe” MMO osadzone w świecie Marvela, przyjdzie nam czekać dłużej, niż początkowo myśleliśmy. Simon Philips, prezes tej firmy, zapowiedział, że premiera nastąpi nie wcześniej niż 2012 roku.