Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 marca 2009

Poradnik: Dark Sector

Redakcja GRYOnline.pl, 4 marca 2009, 20:24

„Witam w poradniku do gry akcji autorstwa Digital Extremes pt. Dark Sector. Poniższy opis przejścia etapów powinien pomóc zwłaszcza początkującym graczom. Zawarte w nim rady, strategie postępowania, sposoby na rozprawianie się z bossami są w 100% skuteczne i przetestowane."

Ubisoft opóźnia pecetowe H.A.W.X.
Ubisoft opóźnia pecetowe H.A.W.X.

Jiker, 4 marca 2009, 19:25

Francuska firma Ubisoft nieoczekiwanie poinformowała, że premiera pecetowej odsłony zręcznościowego symulatora lotu Tom Clancy’s H.A.W.X. została opóźniona i gra nie ukaże się europejskim rynku 13 marca, jak to pierwotnie planowano.

Królewska 57 - odc. 40 - Gra na motywach
Królewska 57 - odc. 40 - Gra na motywach

Antoni Łuchniak & fsm, 4 marca 2009, 18:50

Jak myślicie, czy czasem posiłkowanie się znanym nazwiskiem nie jest tylko i wyłącznie chwytem marketingowym? Hm...

Pierwsza porcja screenów z Need for Speed: Shift
Pierwsza porcja screenów z Need for Speed: Shift

Elrond, 4 marca 2009, 18:37

Firma Electronic Arts „zlitowała” się w końcu nad fanami serii Need for Speed i opublikowała pierwsze screeny z najnowszej części cyklu, noszącej podtytuł Shift. Po dość chłodno przyjętym Undercover, twórcy starają się ratować nadszarpnięte dobre imię marki, przygotowując produkt w miarę realistyczny i wiernie odwzorowujący wrażenia z jazdy samochodami – przynajmniej w zapowiedziach.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.8
Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.8

fsm, 4 marca 2009, 14:30

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kolejnej wspaniałej czwórki.

Sony zapowiada bogatszą ofertę starych tytułów w PlayStation Network
Sony zapowiada bogatszą ofertę starych tytułów w PlayStation Network

Hed, 4 marca 2009, 12:40

Firma Sony zapowiedziała, że w tym roku oferta dostępna w sieci PlayStation Network (czyli bezpośrednio w PlayStation Store) zostanie znacznie poszerzona. Podobno chodzi głównie o historyczne tytuły także w wersji na PSP, niekoniecznie obecne na wcześniejszych edycjach platformy PlayStation. Oznaczałoby to możliwość zagrania w kultowe dzieła stworzone przez wielu znanych producentów.

Demo nowego Riddicka już na Xbox Live Marketplace
Demo nowego Riddicka już na Xbox Live Marketplace

fsm, 4 marca 2009, 12:33

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera nowej, bogatszej wersji przygód Richarda B. Riddicka zostać miała poprzedzona debiutem wersji demonstracyjnej. Tak też się stało – demo Assault on Dark Athena pojawiło się właśnie w usłudze Xbox Live.

THQ zwalnia część załogi Volition

Jiker, 4 marca 2009, 11:55

Na początku lutego zostaliśmy poinformowani przez zarząd THQ, że już niedługo w ramach firmy przeprowadzona zostanie zakrojona na szeroką skalę restrukturyzacja. Proces ten obejmie m.in. zwolnienie 24% załogi przedsiębiorstwa, czyli około 600 pracowników. Okazuje się, że niemal 1/6 z nich pochodzić będzie ze studia Volition, odpowiedzialnego w ostatnim czasie m.in. za cykl Saints Row.

New Xbox Experience obowiązkowy dla nowych gier
New Xbox Experience obowiązkowy dla nowych gier

fsm, 4 marca 2009, 11:21

Nowy interfejs Xboxa 360 zadebiutował 19 listopada, wprowadzając odmienny styl graficzny, postacie awatarów i kilka innych zmian. Wszyscy, którzy do tej pory nie zaktualizowali swoich maszynek, by korzystać z New Xbox Experience, najprawdopodobniej będą musieli to uczynić.

Plotki o Call of Duty: Modern Warfare 2
Plotki o Call of Duty: Modern Warfare 2

Hed, 4 marca 2009, 10:53

W sieci pojawiła się garść nowych plotek o oczekiwanej kontynuacji Call of Duty, tworzonej przez Infinity Ward. Ukazały się one pierwotnie na kanale Twitter firmy, gdzie jeden z rzekomych beta testerów zdradził wiele konkretów. Nie wiemy, na ile były one prawdziwe, jednak w krótkim czasie zostały usunięte, a konto użytkownika skasowane, co zdaniem niektórych świadczy pozytywnie o ich rzetelności.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 marca 2009)

Jiker, 4 marca 2009, 10:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Warhammer Online, czwartkowa premiera DLC do Burnout Paradise, milion dolarów dla Eda Boona i inne. Zapraszamy do lektury.

Tomasz Adamek w Fight Night Round 4
Tomasz Adamek w Fight Night Round 4

fsm, 4 marca 2009, 10:29

Bokserska gra najdokładniej prezentująca spocone sylwetki umięśnionych pięściarzy – zapowiedziana niemal rok temu Fight Night Round 4 – wzbogaci się o bardzo ciekawą postać.

Gralingrad - dusza gry
Gralingrad - dusza gry

Brucevsky, 4 marca 2009, 10:10

Grafika i grywalność to teoretycznie dwie kluczowe wartości dla każdej gry. W praktyce okazuje się jednak, że najlepsze z najlepszych mają coś jeszcze. Mają duszę.

Szczegóły marcowych dodatków do Guitar Hero: World Tour

Hed, 4 marca 2009, 09:56

Firma Activision opublikowała szczegóły planowanej dodatkowej zawartości do Guitar Hero: World Tour, którą zobaczymy w tym miesiącu. Otrzymamy więc kilka pakietów po parę piosenek, zaczynając już od 5 marca. Wśród nich pojawią się rockowe legendy jak Jimi Hendrix i Queen, kilka europejskich zespołów i motyw przewodni z filmów o Jamesie Bondzie.

Nowe sterowniki dla kart graficznych GeForce
Nowe sterowniki dla kart graficznych GeForce

Darx, 4 marca 2009, 09:31

Nvidia umieściła na swojej stronie najnowsze sterowniki oznaczone numerem 182.08. Posiadają certyfikat WHQL (Windows Hardware Quality Labs).

Tytani w God of War III - nowe znaczenie wielkości
Tytani w God of War III - nowe znaczenie wielkości

Jiker, 4 marca 2009, 08:59

Od pewnego czasu wiemy, że w trzeciej odsłonie cyklu God of War powrócą tytani – potężne, zwaliste postacie, które najprawdopodobniej odegrają w grze bardzo istotną rolę. Można było się spodziewać, że będą się one cechować wymiarami godnymi najnowszych przygód Kratosa. Ostatnia publikacja Cecila Kima, artysty konceptowego God of War, potwierdza te domysły.

World in Conflict: Soviet Assault wyłącznie na PC
World in Conflict: Soviet Assault wyłącznie na PC

Jiker, 4 marca 2009, 08:10

Jak poinformował Ubisoft, World in Conflict: Soviet Assault, dodatek do dobrze przyjętego RTS-a World in Conflict, trafi na światowy rynek wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Nie wiemy, co jest powodem podjęcia tak drastycznej decyzji.