Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 marca 2009, 20:24

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Dark Sector

„Witam w poradniku do gry akcji autorstwa Digital Extremes pt. Dark Sector. Poniższy opis przejścia etapów powinien pomóc zwłaszcza początkującym graczom. Zawarte w nim rady, strategie postępowania, sposoby na rozprawianie się z bossami są w 100% skuteczne i przetestowane."

„Witam w poradniku do gry akcji autorstwa Digital Extremes pt. Dark Sector. Poniższy opis przejścia etapów powinien pomóc zwłaszcza początkującym graczom. Zawarte w nim rady, strategie postępowania, sposoby na rozprawianie się z bossami są w 100% skuteczne i przetestowane. Twórcy gry zastosowali system zapisu w formie tzw. checkpointów, co oznacza, że nie można tego robić w dowolnej chwili. Na szczęście zapisy są tak gęsto ustawione, że przypadkowa śmierć nie kończy się rozpoczęciem etapu od nowa. Ponadto w trakcie wędrówki główny bohater może ulepszać swoją broń poprzez zdobywanie specjalnych walizek i zastosowanie ich w trakcie spotkań z handlarzem. Oba elementy – handlarz i ulepszenia – zostały w poradniku dokładnie uwzględnione, tak, aby żaden gracz nie musiał szukać ich zbyt długo. Ponadto poradnik został wzbogacony o opisy dostępnych rodzajów broni, aby jeszcze lepiej ułatwić użytkownikowi wybór. Dla bardziej ciekawskich przygotowałem dział FAQ z szeregiem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.” - „eJay”

Dark Sector - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Dark Sector w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.