Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 marca 2009

Mass Effect 2 oficjalnie zapowiedziany
Mass Effect 2 oficjalnie zapowiedziany

Hed, 17 marca 2009, 19:00

Firmy BioWare i Electronic Arts oficjalnie zapowiedziały kontynuację świetnego Mass Effecta, jednej z najlepiej ocenianych gier RPG w historii. Mass Effect 2 pojawi się dopiero w 2010 roku tylko i wyłącznie na komputery osobiste oraz Xboksa 360. Twórcy zapewniają, że będzie to doskonałe rozwinięcie pomysłów z pierwowzoru, chociaż jak na razie nie zdradzają wielu szczegółów odnośnie swojego dzieła.

Google ujawni tajny projekt związany z grami na GDC 2009

Hed, 17 marca 2009, 15:22

Dowiedzieliśmy się, że firma Google, odpowiedzialna między innymi za najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową na świecie, zamierza zorganizować specjalną konferencję prasową na nadchodzącej imprezie Game Developers Conference 2009. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie zapowiedziana tematyka spotkania. Podobno ujawnione zostaną na nim pewne tajne do tej pory projekty dotyczące gier.

Poradnik: Codename: Panzers - Zimna Wojna

Redakcja GRYOnline.pl, 17 marca 2009, 15:11

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do trzeciej części serii Codename: Panzers, zatytułowanej Zimna Wojna. Poradnik ten składa się przede wszystkim z bardzo obszernego opisu przejścia wszystkich osiemnastu etapów tej stosunkowo wymagającej strategii czasu rzeczywistego."

Pierwsze Marvelowskie MMO już w przyszłym roku
Pierwsze Marvelowskie MMO już w przyszłym roku

fsm, 17 marca 2009, 15:06

W "Wieściach ze świata..." mogliście dzisiaj przeczytać o dziesięcioletnim porozumieniu między firmami Marvel a Gazillion Entertainment, na mocy którego powstanie kilka gier MMO osadzonych w słynnym komiksowym uniwersum.

Esport: Meet Your Makers ma coraz większe problemy
Esport: Meet Your Makers ma coraz większe problemy

Maciej Śliwiński, 17 marca 2009, 13:52

Meet Your Makers, drużyna, która przez ostatnie lata była uważana za najbogatszą i jedną z najlepszych na świecie, przeżywa poważne problemy. W ciągu kilku miesięcy skład został odchudzony do trzech opłacanych dywizji, a kilka dni temu prezes ESNation, spółki która była właścicielem drużyny ogłosił, że rozgląda się za inną posadą.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (8 - 14 marca)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (8 - 14 marca)

Przemysław Zamęcki, 17 marca 2009, 13:42

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 8 a 14 marca.

GTA IV: Lost and Damned w sieci radzi sobie znacznie lepiej
GTA IV: Lost and Damned w sieci radzi sobie znacznie lepiej

Jiker, 17 marca 2009, 12:25

Rozszerzenie Lost and Damned do Grand Theft Auto IV stało się głównym przedmiotem badań amerykańskich analityków rynku elektronicznej rozrywki. Doszło do tego z jednego ważnego powodu – dzieło Rockstar Games bije rekordy popularności i pokazuje, że cyfrowa dystrybucja to nie tylko przyszłość przemysłu gier, ale również miejsce umożliwiające zarobienie naprawdę dużych pieniędzy.

Ninja Gaiden II zaatakuje PS3
Ninja Gaiden II zaatakuje PS3

fsm, 17 marca 2009, 12:24

Szykuje się powtórka z 2007 roku, kiedy to specjalna edycja gry xboxowej Ninja Gaiden – Sigma – pojawiła się tylko na konsoli PlayStation 2. Ponad rok po premierze Ninja Gaiden II sytuacja się powtórzy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 marca 2009)

Jiker, 17 marca 2009, 11:59

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: chińskie boje o World of Warcraft, będzie MMO oparte na uniwersum Marvela, Epic Games zapowiada prezentacje nowej wersji Unreal Engine 3, EverQuest obchodzi 10 urodziny, premiera Metal Gear Solid Touch już 19 marca i inne. Zapraszamy do lektury.

Gra, komiksy i film - nowa marka od Zombie Studios
Gra, komiksy i film - nowa marka od Zombie Studios

Maciej Śliwiński, 17 marca 2009, 11:26

Wywodzące się z Seattle Zombie Studios ogłosiło, że trwają prace nad projektem Blacklight, futurystycznym shooterem FPS osadzonym w niedalekiej przyszłości. Poza grą, równocześnie ukażą się komiks i film osadzony w tych samych realiach.

Światowa premiera GTA: Chinatown Wars
Światowa premiera GTA: Chinatown Wars

Hed, 17 marca 2009, 10:56

Recenzje najnowszego dzieła studia Rockstar pojawiły się już kilkanaście godzin temu (pisaliśmy o nich wczoraj), ale to właśnie dziś nastąpiła światowa premiera GTA: Chinatown Wars. W sieci dostępnych jest już wiele opinii na temat gry i wszystkie jednomyślnie głoszą, że jest ona niezwykle udaną produkcją, która tak naprawdę pokazuje również ogromne możliwości pozornie niewielkiej konsoli DS.

Pierwsze obrazki z Army of Two: The 40th Day
Pierwsze obrazki z Army of Two: The 40th Day

fsm, 17 marca 2009, 10:51

Oficjalnie zapowiedziana w zeszłym tygodniu druga część Army of Two pozostawiła nas w ciemności, jeśli chodzi o jej stronę wizualną. Dzisiaj Electronic Arts uraczyło nas pierwszą porcją obrazków z tej gry.

Test Drive Unlimited 2 coraz bardziej prawdopodobne?

Jiker, 17 marca 2009, 10:35

Potencjalna kontynuacja Test Drive Unlimited wzbudza wiele emocji, a plotki na jej temat są jednymi z najczęściej komentowanych informacji na łamach światowych mediów branżowych. Ciągle brakuje nam jednak potwierdzenia rozpoczęcia jej produkcji. Być może dojdzie do tego poprzez weryfikację kolejnych nieoficjalnych wieści na temat drugiej odsłony dzieła Eden Studios.

EMPiK - Top Lista - tydzień 11 (17/03/09)

Przemysław Zamęcki, 17 marca 2009, 09:39

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 9 a 15 marca i zostały zebrane w 132 salonach sieci.

Nowe obrazki z Wolfensteina w sieci?
Nowe obrazki z Wolfensteina w sieci?

Maciej Śliwiński, 17 marca 2009, 09:34

Do sieci przeciekły kolejne obrazki z będącego w fazie produkcji Wolfensteina. Tak przynajmniej oceniają pokaźną galerię dostępną na stronie photobucket.com redaktorzy kilku zachodnich serwisów.

Płatne DLC również w ofercie Steama

Jiker, 17 marca 2009, 08:20

Przyzwyczaiłeś się, że będąc posiadaczem peceta, możesz liczyć na darmowe rozszerzenia w postaci nowych map, dodatkowych broni, czy też pojedynczych poziomów? Sytuacja panująca na rynku konsolowym raziła Cię? Wszystko wskazuje na to, że będziesz musiał zrewidować swoje wymagania, bowiem era płatnych DLC rozpoczyna swoją ekspansję również na polu PC.