Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 marca 2009

Poradnik: Aura: Fate of the Ages

Redakcja GRYOnline.pl, 9 marca 2009, 18:00

„Witaj w poradniku do gry Aura: Fate of the Ages – przyjemnej przygodówki point & click naładowanej elementami logicznymi. Poradnik zawiera kompletny opis fabuły oraz dokładne opisy wszystkich zagadek, jakie napotkasz na swej drodze."

Ojciec Chrzestny II jest złoty!
Ojciec Chrzestny II jest złoty!

fsm, 9 marca 2009, 14:25

Najbardziej znana mafijna rodzina już po raz drugi zagości na naszych konsolach i komputerach. Ojciec Chrzestny II został już ukończony i przywitamy go na początku następnego miesiąca bez kolejnych opóźnień.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.11
Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.11

fsm, 9 marca 2009, 13:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Ostatni tydzień zabawy rozpoczynamy kolejną trójką.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 marca 2009)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 marca 2009)

Jiker, 9 marca 2009, 12:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapisy na QuakeCon, fotki filmowego Księcia z Persji, DLC do Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts, świetna sprzedaż Resident Evil 5 w Japonii i inne. Zapraszamy do lektury.

Nie zagramy w RAGE w tym roku?

Maciej Śliwiński, 9 marca 2009, 11:58

Wszystko wskazuje na to, że RAGE, gra przygotowywana przez id Software nie ujrzy światła dziennego w tym roku. Tak przynajmniej wynika z informacji podanych wczoraj przez serwis ve3tro.com.

Premiery gier w Polsce (2-8 marca)
Premiery gier w Polsce (2-8 marca)

Vercetti, 9 marca 2009, 11:57

Kto by pomyślał – w ubiegłym tygodniu do polskich sklepów trafiło dwanaście premierowych gier, z czego aż siedem zagościło na poczciwych blaszakach. Także w planach wydawniczych rodzimych dystrybutorów pojawiło się kilka interesujących pozycji, w sam raz na nadchodzącą wiosnę. Szczegółowe informacje znajdziecie w poniższym zestawieniu.

Diablo III tegorocznym, kontrowersyjnym prezentem pod choinkę?
Diablo III tegorocznym, kontrowersyjnym prezentem pod choinkę?

Jiker, 9 marca 2009, 11:05

Kiedy doczekamy się oficjalnego debiutu trzeciej odsłony cyklu Diablo? Nie wiemy na ten temat zbyt wiele. Pewne jest w zasadzie tylko, że produkcja trafi do sprzedaży po StarCrafcie II. Od czasu do czasu pojawiają się jednak nieoficjalne informacje sugerujące pewne daty. Nie inaczej jest tym razem. Czy dane przedstawione przez blog Kaputik.com można traktować poważnie?

Zagraj w Immortal Cities: Nile Online
Zagraj w Immortal Cities: Nile Online

Maciej Śliwiński, 9 marca 2009, 10:34

Zakończyły się beta testy Immortal Cities: Nile Online, przeglądarkowej wersji gry Immortal Cities: Children of the Nile wyprodukowanej przez Tilted Mill Entertainment.

Sacred 2 z obsługą Physx już pod koniec marca
Sacred 2 z obsługą Physx już pod koniec marca

fsm, 9 marca 2009, 10:26

Chłopaki z Ascaron obiecują, że pod koniec marca pojawi się uaktualnienie do gry Sacred 2 wprowadzające obsługę technologii Physx. A już dzisiaj, dzięki serwisowi PCGamesHardware możecie się przekonać, jak to będzie wyglądało.

Tom Clancy's H.A.W.X. z dwoma dodatkowymi samolotami
Tom Clancy's H.A.W.X. z dwoma dodatkowymi samolotami

Jiker, 9 marca 2009, 09:59

Tom Clancy’s H.A.W.X. zgodnie z oczekiwaniami okazało się produkcją dobrą, lecz z pewnością nie rewelacyjną. Gra traktowana jest co najwyżej jako przyjemna, zręcznościowa strzelanina, choć ciężko stwierdzić, by aspirowała do bardziej poważnego miana. Niemniej jednak dzieło Ubisoft zdobyło grono fanów, których ucieszy z pewnością informacja o publikacji dwóch dodatkowych samolotów.

E-sport: podsumowanie tygodnia (2 - 8 marca)
E-sport: podsumowanie tygodnia (2 - 8 marca)

Maciej Śliwiński, 9 marca 2009, 09:15

Ostatni tydzień upłynął pod znakiem wieńczących sezon rozgrywek Intel Extreme Masters w Hanowerze. Do Niemiec zjechały czołowe drużyny świata grające w Counter Strike 1.6 i World of Warcraft, by rywalizować najpierw w finałach kontynentalnych, a później światowych.

Xbox 360 w wersji Elite jeszcze bardziej elitarny?
Xbox 360 w wersji Elite jeszcze bardziej elitarny?

Jiker, 9 marca 2009, 08:50

Zachodnie serwisy internetowe, w tym Fudzilla oraz 1UP, donoszą, powołując się na dobrze poinformowane źródła, że Microsoft rozważa możliwość wycofania konsoli Xbox 360 w wersji Elite ze sklepów i uczynienia z niej edycji limitowanej, dostępnej jedynie u wyselekcjonowanych sprzedawców.

FIFA Manager 10 z większymi boiskami piłkarskimi

Jiker, 9 marca 2009, 07:50

Koncern Electronic Arts ujawnił pierwsze fakty na temat nowej odsłony jednej ze swoim rokrocznie rozbudowywanych serii – FIFA Manager. Dziesiąta instalacja cyklu menedżerskiego wprowadzi zmiany przede wszystkim w sposobie prezentacji widowiska piłkarskiego.