Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 marca 2009

Ludo ergo sum - Pracowity jak gracz

Louvette, 21 marca 2009, 20:00

Brak wyrafinowania, zero wyzwań, minimalna różnorodność, bierne wypełnianie poleceń, jednostajność i monotonia - na to, czego nie cierpimy w życiu, w grach często się godzimy, nie czując się wcale oszukanym czy wykorzystanym. Jak to wytłumaczyć?

Killing Floor zasili ofertę platformy Steam

Vercetti, 21 marca 2009, 16:39

Studio Tripwire Interactive, mające na swoim koncie strzelaninę Red Orchestra: Ostfront 41-45, podało do wiadomości, że już wkrótce za pośrednictwem platformy Steam podzieli się ze światem kolejnym tytułem, utrzymanym w klimatach survival horroru FPS-em Killing Floor.

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena jest już złoty

Maciej Śliwiński, 21 marca 2009, 15:00

W oficjalnej informacji prasowej przesłanej do zachodnich serwisów, Atari poinformowało, że prace nad The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena są już w fazie złota.

Mistrzostwa Świata dla graczy przeniesione na koniec roku

Maciej Śliwiński, 21 marca 2009, 15:00

Electronic Sports Word Cup – impreza, która przez graczy uważana jest za Mistrzostwa Świata w grach komputerowych, nie odbędzie się w czerwcu tego roku. Decyzję przesunięcia imprezy na bliżej nieokreślony termin w ostatnim kwartale 2009 roku wymusiła na organizatorach trudna sytuacja ekonomiczna.

BioShock 2 jednocześnie na PC i konsolach, Ken Levine mówi o kolejnym projekcie

Vercetti, 21 marca 2009, 14:26

Jak donosi serwis Computer and Video Games, druga odsłona gry BioShock trafi na rynek pod koniec bieżącego roku i ukaże się równocześnie na wszystkich zapowiedzianych platformach - komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Przypomnijmy, że pierwsza część serii trafiła najpierw na PC i X360, by rok później dotrzeć w odświeżonej wersji do posiadaczy PS3.

Trzeci God of War brutalny jak nigdy dotąd

Vercetti, 21 marca 2009, 13:01

O tym, że trzecia odsłona przygód Kratosa zaoferuje graczom walkę z ogromnymi – nawet jak na tradycje God of War - bossami, informowaliśmy już na początku marca. Dzisiaj możemy z kolei dodać do tego wiadomość, że starcia z przeciwnikami będą wyróżniać się nie tylko rozmiarem wrogów, ale także najwyższym w historii serii poziomem przemocy.

W Runes of Magic gra już 700 tysięcy europejczyków

Maciej Śliwiński, 21 marca 2009, 11:58

Runes of Magic – popularna w Azji gra MMORPG zawitała dwa dni temu do Europy, robiąc wśród graczy furorę. W ciągu kilkudziesięciu godzin od uruchomienia europejskich serwerów, konta do gry założyło blisko 700 tysięcy graczy.