Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 marca 2009

Przedstawiciel BioWare o nowościach w Mass Effect 2 i… 3
Przedstawiciel BioWare o nowościach w Mass Effect 2 i… 3

Vercetti, 28 marca 2009, 19:46

Poranny filmik z drugiej odsłony Mass Effecta nie był wszystkim, co na ten weekend w mniej lub bardziej celowy sposób przygotowało dla fanów cRPG studio BioWare.

Zapowiedziano Achron - RTS-a z funkcją kontroli czasu

Jiker, 28 marca 2009, 14:45

Achron – nie mylić z legendarnym Archonem – ma być grą, dzięki której na nowo odkryjemy gatunek strategii czasu rzeczywistego. Według twórców ze studia Hazardous Software dokona tego przede wszystkim poprzez wykorzystanie zaawansowanej funkcji podróży w czasie.

Będą kolejne dodatki do Fallout 3
Będą kolejne dodatki do Fallout 3

Maciej Śliwiński, 28 marca 2009, 12:07

Będą kolejne dodatki DLC do Fallout 3. Lepiej - będzie dużo nowych dodatków. Taką informację przekazał podczas zakończonych w niedawno targów Game Developers Conference Emil Pagliarulo z Bethesda Softworks.

Film z wczesnej wersji Mass Effect 2
Film z wczesnej wersji Mass Effect 2

Jiker, 28 marca 2009, 10:59

Do sieci wyciekł film z wczesnej wersji Mass Effect 2. Nagranie trwa nieco ponad dwie minuty. W ich trakcie możemy przyjrzeć się projektom poziomów, jakie zawarte zostaną w grze, a także przysłuchać się krótkiemu dialogowi. Obraz został opublikowany m.in. na łamach serwisu Shacknews.

Kolejne promocje Ubisoftu na Steam
Kolejne promocje Ubisoftu na Steam

Maciej Śliwiński, 28 marca 2009, 10:30

Francuski wydawca gier, Ubisoft, kontynuuje współpracę z platformą Steam. Kilka dni temu zapowiadaliśmy promocję, która miała zostać uruchomiona w weekend. Tym razem w ofercie Steama znalazła się cała paczka gier od wspomnianego wydawcy.

Sprzedaż Eidosa zaakceptowana przez udziałowców
Sprzedaż Eidosa zaakceptowana przez udziałowców

Jiker, 28 marca 2009, 10:10

Brytyjskie serwisy internetowe Gameindustry.biz oraz MCVUK.com przekazały informacje, z których wynika jasno, że finalizacja zakupu firmy Eidos przez japońskie Square Enix jest kwestią kilku tygodni. Transakcja została zaakceptowana przez udziałowców brytyjskiego producenta i wydawcy.