Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2009, 12:07

autor: Maciej Śliwiński

Będą kolejne dodatki do Fallout 3

Będą kolejne dodatki DLC do Fallout 3. Lepiej - będzie dużo nowych dodatków. Taką informację przekazał podczas zakończonych w niedawno targów Game Developers Conference Emil Pagliarulo z Bethesda Softworks.

Będą kolejne dodatki DLC do Fallout 3. Lepiej - będzie dużo nowych dodatków. Taką informację przekazał podczas zakończonych niedawno targów Game Developers Conference Emil Pagliarulo z Bethesda Softworks.

Wygląda na to, że twórcy Fallouta 3 będą kontynuować obraną przez siebie strategię wypuszczania krótkich, posiadających najwyżej kilka godzin gameplayu dodatków do osadzonej w postapokaliptycznym świecie gry.

Będą kolejne dodatki do Fallout 3 - ilustracja #1

„Mogę powiedzieć, że pracujemy nad mnóstwem nowych DLC do Fallouta 3. Mamy wiele pomysłów, Bóg tylko wie, dokąd nas zaprowadzą” – zapowiedział Emil Pagliarulo, odpowiedzialny za produkcję podstawowej wersji gry oraz dwóch dodatków, które ujrzały już światło dzienne: Operation: Anchorage oraz The Pitt. Przypomnijmy, że kolejny - Broken Steel – zapowiedziany jest na przyszły miesiąc, a jego fabuła ma być bezpośrednią kontynuacją tej znanej z Fallout 3.

Pierwszy dodatek, Operation: Anchorage, nastawiony był przede wszystkim na prowadzenie walki, drugi cechował się bardziej rozwiniętymi wątkami RPG, eksplorowaniem lokacji i rozmowami z poznanymi postaciami. O tym, co znajdziemy w Broken Steel, przeczytacie tutaj.

Takie tempo wydawania DLC przez Bethesdę może jednak znaczyć, że kolejny raz otrzymamy niedopracowane produkty. The Pitt kilka godzin po premierze spotkał się z olbrzymią krytyką graczy. Twórcy dodatku udostępnili produkt z licznymi błędami i brakującymi teksturami, który czasem po prostu się zawieszał.

Cena każdego z dodatków wynosi 10 dolarów lub 800 punktów Microsoftu. Do tej pory DLC dostępne były dla posiadaczy PC oraz konsol Xbox 360. Fani PlayStation 3 muszą dalej zadowolić się podstawową wersją gry, gdyż na razie nic nie zapowiada wydania rozszerzeń na konsolę Sony.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 3

Fallout 3