Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 marca 2009

A Vampyre Story 2: A Bat’s Tale w produkcji
A Vampyre Story 2: A Bat’s Tale w produkcji

Filip Grabski, 20 marca 2009, 15:02

Jeśli podobała się Wam krążąca duchem wokół legendarnej serii Monkey Island przygodówka A Vampyre Story, ale z jakiegoś względu nie przypadła wam do gustu wampirzyca Mona, radujcie się! Niebawem zagracie sequel (jeden z wielu zapowiadanych), który będzie miała innego protagonistę.

Serwis IGN o najlepszej grafice w historii
Serwis IGN o najlepszej grafice w historii

Filip Grabski, 20 marca 2009, 14:05

Nasz plebiscyt na grę roku został zakończony, a wśród dodatkowych kategorii znalazła się ta na najlepszą grafikę i oprawę artystyczną. Nawiązując do naszej akcji zaglądamy za granicę i patrzymy, jak ten aspekt oceniają inni.

Demo Guitar Hero: Metallica w ofercie Rynku Xbox Live
Demo Guitar Hero: Metallica w ofercie Rynku Xbox Live

Piotr Doroń, 20 marca 2009, 13:35

Larry Hryb, vel Major Nelson, poinformował, że w ofercie Rynku Xbox Live pojawiła się wersja demonstracyjna Guitar Hero: Metallice, wyjątkowej odsłony cyklu rytmiczno-muzycznego poświęconej legendzie metalu. Edycja przeznaczona dla posiadaczy PlayStation 3 zadebiutuje zapewne w przyszłym tygodniu.

Znamy zdobywcę Komputera Marzeń Gracza!

Redakcja GRYOnline.pl, 20 marca 2009, 13:00

Wielu z Was na pewno nurtuje pytanie, kto wygrał Komputer Marzeń Gracza o wartości ponad 20 000 złotych?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 marca 2009)

Piotr Doroń, 20 marca 2009, 11:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Titan Pack do UE III dostępny w wersji na PS3, Bioshock 2 z oficjalnym tytułem, Ultimate Team do FIFA 09, Lost Planet 2 być może także na innych platformach, sprzedaż gier w lutym w USA, DLC do Midnight Club: Los Angeles opóźnione w wersji na Xboxa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

Bioshock 2 bez kooperatywnego multiplayera oraz podtytułu
Bioshock 2 bez kooperatywnego multiplayera oraz podtytułu

Filip Grabski, 20 marca 2009, 11:30

Tak głośny tytuł, jakim bez wątpienia jest Bioshock 2, nie opędzi się od różnych plotek rzekomo zdradzających zawartość gry. Zgodnie z zapowiedziami, kilka z nich można już na pewno zdementować.

Pierwsze DLC do Call of Duty: World at War już dostępne
Pierwsze DLC do Call of Duty: World at War już dostępne

Piotr Doroń, 20 marca 2009, 11:00

Zgodnie z zapowiedziami na rynku zadebiutowało pierwsze DLC przeznaczone do strzelaniny Call of Duty: World At War. W jego skład weszły trzy nowe mapy do opcji rozgrywki wieloosobowej oraz dodatkowy poziom do trybu Nazi Zombies. Z zawartości mogą się cieszyć zarówno posiadacze Xboxa 360, jak i PlayStation 3.

Płatne DLC do pecetowego Far Cry 2
Płatne DLC do pecetowego Far Cry 2

Piotr Doroń, 20 marca 2009, 10:45

Fortunes Pack, dodatek do strzelaniny Far Cry 2 wydany w grudniu w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, zawitał wreszcie na pecety. Wbrew oczekiwaniom graczy komputerowych nie jest on jednak darmowy. Kosztuje co prawda połowę sumy, którą musieli wyłożyć posiadacze konsol, lecz i tak w dalszym ciągu jest to kwota na poziomie blisko 20 złotych.

Nowy Wolfenstein ma już swoją stronę
Nowy Wolfenstein ma już swoją stronę

Szymon Liebert, 20 marca 2009, 10:17

Firma Activision, odpowiedzialna za wydanie i marketing kolejnej odsłony dobrze znanego Wolfensteina, uruchomiła stronę internetową poświęconą tej produkcji. Możemy poznać na niej zarys fabuły, czyli dowiedzieć się co tym razem kombinują naziści oraz przede wszystkim zobaczyć kilkanaście fotek z samej gry, tworzonej przez niezawodne studio Raven Software.

Startuje nowy Battle.net. Beta StarCratfa II już zaraz?
Startuje nowy Battle.net. Beta StarCratfa II już zaraz?

Filip Grabski, 20 marca 2009, 09:49

Od wczoraj wszyscy zakochani w blizzardowym sposobie organizowania rozgrywek sieciowych mogą cieszyć oczy zupełnie nową usługą Battle.net. Zgodnie z zapowiedziami wystartowała ulepszona wersja starego dobrego systemu.

Meet Your Makers spotkało Stwórcę. Koniec najlepszej drużyny ostatnich lat
Meet Your Makers spotkało Stwórcę. Koniec najlepszej drużyny ostatnich lat

Maciej Śliwiński, 20 marca 2009, 09:35

Drużyna Meet Your Makers przestała istnieć. Kilka dni temu spółka, będąca właścicielem zespołu ogłosiła zamknięcie wszystkich prowadzonych projektów i zwolniła wszystkich pracowników, a wczoraj podano oficjalnie do wiadomości publicznej, ze jedna z najlepszych drużyn esportowych ostatnich lat zostaje zamknięta.

Peter Molyneux chwali bohaterów gier
Peter Molyneux chwali bohaterów gier

Szymon Liebert, 20 marca 2009, 09:22

Znany sporej grupie graczy założyciel studia Lionhead udzielił kolejnego wywiadu, tym razem dla magazynu Edge. Niestety pan Molyneux nie zdradził szczegółów odnośnie swoich jeszcze niezapowiedzianych projektów. Zamiast tego podsumował pewne procesy toczące się we współczesnych elektronicznych produkcjach, zauważając, że twórcy gier w końcu uczą się wykorzystywać to medium.

Sprzedano milion egzemplarzy Halo Wars
Sprzedano milion egzemplarzy Halo Wars

Piotr Doroń, 20 marca 2009, 08:45

Pobranie wersji demonstracyjnej Halo Wars przez ponad dwa miliony graczy spowodowało, że aż połowie ostatnia strategia zlikwidowanego studia Ensemble przypadła do gustu na tyle, by podjęcie decyzji o zakupie pełnej wersji nie było problemem. Produkcja dzięki temu może się poszczycić tytułem najlepiej sprzedającej się strategii czasu rzeczywistego wydanej na konsole.