Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 marca 2009

Grand Theft Auto: Chinatown Wars grą prawie doskonałą?

Szymon Liebert, 16 marca 2009, 20:16

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje chyba najbardziej oczekiwanego projektu na przenośną konsolę DS, czyli oczywiście Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Wygląda na to, że firma Rockstar ponownie zaserwowała graczom produkt najwyższej jakości. W najnowszym numerze brytyjskiego Official Nintendo Magazine redaktorzy ocenili tytuł na 94%, podkreślając jego liczne i niezaprzeczalne zalety.

Alpha Protocol dopiero w październiku
Alpha Protocol dopiero w październiku

Szymon Liebert, 16 marca 2009, 19:15

Alpha Protocol, zapowiadany przez firmę SEGA szpiegowski thriller z dużą porcją akcji, zostanie wydany najwcześniej dopiero w październiku. Według wcześniejszych informacji, pochodzących z początku stycznia, dzieło miało ukazać się jeszcze w pierwszym kwartale 2009 roku. Jak na grę o szpiegach przystało powody opóźnienia zostały utajnione. W zamian za to otrzymaliśmy jednak nowy zwiastun.

Lost Planet 2 i Dead Rising 2 w przyszłym roku?
Lost Planet 2 i Dead Rising 2 w przyszłym roku?

Filip Grabski, 16 marca 2009, 15:09

Capcom jest w świetnej formie i wygląda na to, że utrzyma ją również w przyszłym roku. Dwa głośne sequele oficjalnie zaanonsowane jakiś czas temu zadebiutują bowiem najprawdopodobniej dopiero w 2010.

House of the Dead: Overkill najwulgarniejszą grą w historii
House of the Dead: Overkill najwulgarniejszą grą w historii

Filip Grabski, 16 marca 2009, 14:11

Jakie jest Nintendo Wii? Prócz tego, że niesamowicie wręcz popularne, jest przede wszystkim grzeczne. A przynajmniej tak się kojarzy – na tej konsoli wszak pojawiają się głównie kolorowe gry dla tzw. casuali. Oraz jeden zupełnie wyjątkowy, najbardziej wulgarny tytuł w historii.

Europejski plan wydawniczy Nintendo Wii i DS na drugi kwartał 2009 roku

Piotr Doroń, 16 marca 2009, 13:20

Ujawnienie planów wydawniczych amerykańskiego oddziału firmy Nintendo musiało pociągnąć za sobą podobny ruch w przypadku Nintendo of Europe. Tak też się stało, dzięki czemu możemy Wam zaprezentować aktualne terminy debiutów produkcji na konsole Wii i DS.

Championship Manager 09 zalicza opóźnienie
Championship Manager 09 zalicza opóźnienie

Filip Grabski, 16 marca 2009, 12:43

Eidos ogłosił dzisiaj, że zapowiadana na kwiecień tegoroczna edycja Championship Managera zaliczy opóźnienie. Futbolowi stratedzy muszą się uzbroić w trochę cierpliwości.

Star Trek Online - rasy, jakich jeszcze nie widzieliśmy
Star Trek Online - rasy, jakich jeszcze nie widzieliśmy

Daniel Jaśko, 16 marca 2009, 11:55

Wszystkich fanów uniwersum Star Treka cierpliwie czekających na nadchodzącą wielkimi krokami pozycję MMO Star Trek Online zapewne ucieszą nowe informacje o rasach, jakie pojawią się w grze.

Nie będzie nowej gry z serii Bone
Nie będzie nowej gry z serii Bone

Filip Grabski, 16 marca 2009, 11:51

Znana i lubiana seria komiksowych opowieści autorstwa Jeffa Smitha – Bone - doczekała się już dwóch komputerowych adaptacji. I wygląda na to, że (mimo plotek) tak pozostanie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 marca 2009)

Piotr Doroń, 16 marca 2009, 11:40

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: DLC Toy Soldiers także dla PC, 10-dniowy trial Dungeons and Dragons Online, Media Molecule pracuje nad nową grą, zapowiedź Crysis Maximum Edition, Dofus bije rekordy i inne. Życzymy miłej lektury.

Resident Evil 5 idzie w miliony
Resident Evil 5 idzie w miliony

Filip Grabski, 16 marca 2009, 11:00

Jakakolwiek by nie była wasza opinia o nowej odsłonie Resident Evil – jej sukces jest niezaprzeczalny. O czym nie omieszkał przypomnieć nam Capcom, podając pierwsze statystki.

Demo Red Faction: Guerrilla w kwietniu
Demo Red Faction: Guerrilla w kwietniu

Przemysław Bartula, 16 marca 2009, 10:40

Każdy, kto czekał, by po raz trzeci przenieść się na Marsa i sprawdzić, ile szkód uda mu się wyrządzić swym futurystycznym orężem w środowisku przygotowanym przez Volition Inc (developer), już w przyszłym miesiącu dostanie taką szansę.

Patch do Battlefield wprowadzi nową mapę
Patch do Battlefield wprowadzi nową mapę

Maciej Śliwiński, 16 marca 2009, 10:38

Długo oczekiwane patche do Battlefield 2 i Battlefield 2142 wprowadzi kilka ciekawych zmian. Przede wszystkim gracze dostaną nową mapę, oferującą możliwość desantu na plażę. Patch przed oficjalną premierą będzie dostępny dla wszystkich w fazie otwartych beta testów.

Krwawa rzeź w Third Soldier
Krwawa rzeź w Third Soldier

Piotr Doroń, 16 marca 2009, 10:10

DiezelPower Studios, firma pracująca niegdyś nad wstrzymaną strzelaniną DogTag, ujawniło pierwsze informacje na temat swojej najnowszej produkcji. Third Soldier będzie grą akcji utrzymaną w stylu TPP, w której weźmiemy udział w krwawych, średniowiecznych pojedynkach na miecze.

Battlefield Online w produkcji

Piotr Doroń, 16 marca 2009, 09:23

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun zapowiadający nową odsłonę cyklu Battlefield – sieciową, prawdopodobnie darmową odsłonę noszącą tytuł Battlefield Online. Trafi ona początkowo jedynie na rynek koreański, lecz niewykluczone jest jej wydanie również w Europie.

Premiery gier w Polsce (9-15 marca)
Premiery gier w Polsce (9-15 marca)

Marek Grochowski, 16 marca 2009, 09:09

Dziesięć nowości, w tym aż cztery przeznaczone na DS-a, ukazało się w ubiegłym tygodniu na polskim rynku gier. Z potencjalnych hitów na sklepowych półkach można było dostrzec m.in. survival horror Resident Evil 5 oraz dodatek do strategii Command & Conquer: Red Alert 3.

E-sport: Podsumowanie tygodnia (8 - 15 marzec)
E-sport: Podsumowanie tygodnia (8 - 15 marzec)

Maciej Śliwiński, 16 marca 2009, 09:00

W ostatni piątek w warszawskim klubie Stodoła odbyły się wielkie finały pierwszego polskiego sezonu ESL Pro Series – jednej z najbardziej prestiżowych lig na świecie. W krajowej edycji pula nagród dla graczy trzech platform sięgnęła 45 tysięcy złotych.