Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2009, 11:40

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 marca 2009)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: DLC Toy Soldiers także dla PC, 10-dniowy trial Dungeons and Dragons Online, Media Molecule pracuje nad nową grą, zapowiedź Crysis Maximum Edition, Dofus bije rekordy i inne. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: DLC Toy Soldiers także dla PC, 10-dniowy trial Dungeons and Dragons Online, Media Molecule pracuje nad nową grą, zapowiedź Crysis Maximum Edition, Dofus bije rekordy i inne. Życzymy miłej lektury.

Watchmen: The End is Nigh Part 2

Drugi epizod produkcji Watchmen: The End is Nigh, autorstwa studia Deadline Games, zaoferuje nam nie tylko element chodzonej bijatyki, ale również całkiem sporo treści pornograficznych. W pewnym momencie gracz wcielający się w Nite Owla lub Rorschacha odwiedzi bowiem dom publiczny, w którym będzie mógł napotkać nagie tancerki i zobaczyć fragment filmu dla dorosłych. Pozycja zostanie wydana w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 (Xbox Live, PlayStation Network) oraz pecety.

F.E.A.R. 2: Project Origin

Toy Soldiers, zestaw dodatkowych map do strzelaniny F.E.A.R. 2: Project Origin, w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 ukaże się w połowie kwietnia. Edycja pecetowa jest również planowana, choć w jej przypadku jest jeszcze za wcześnie, by mówić o jakichkolwiek datach.

Dungeons and Dragons Online Stormreach

Firma Codemasters poinformowała o uruchomieniu specjalnej promocji gry MMOcRPG Dungeons and Dragons Online Stormreach dla europejskich graczy. Wiąże się ona z udostępnieniem 10-dniowego triala, dzięki czemu możliwe jest przetestowanie produkcji zupełnie za darmo. Wszystkie istotne szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Crazy Machines Complete

27 marca dojdzie do europejskiej premiery zestawu Crazy Machines Complete, w skład którego wejdzie pierwsza część i rozszerzenie, dodające do właściwej zabawy około dwustu nowych poziomów. W ramach tej logicznej produkcji budujemy dziwne mechanizmy i maszyny. Waszej uwadze polecamy informacje na temat pierwszej odsłony zawarte w naszej Encyklopedii.

The Legend of Crystal Valley

Do oferty serwisów GamersGate oraz Sandlot Games trafiła klasyczna przygodówka point ‘n click o tytule The Legend of Crystal Valley. Na łamach tego drugiego znajdziecie również wersję demonstracyjną gry.

GoldenEye: Source

Twórcy GoldenEye: Source opracowali łatkę, usuwającą z modyfikacji kilka istotnych błędów. Ich lista została przedstawiona m.in. w formie krótkiego filmu.

Vanguard: Saga of Heroes

Firma Sony Online Entertainment planuje wdrożenie do produkcji MMOcRPG Vanguard: Saga of Heroes systemu aukcji, dzięki któremu gracze byliby w stanie sprzedawać przedmioty, postacie i inne rzeczy związane z grą za prawdziwe pieniądze. Do tej pory tego typu akcje były zabronione i dochodziło do nich w „szarej strefie”, m.in. za pośrednictwem zewnętrznych serwisów aukcyjnych (m.in. Ebay i Allegro). SOE nie poinformowało, kiedy mogłoby dojść do otwarcia takowego serwisu.

Media Molecule

Studio Media Molecule pracuje nad nowym projektem, który najprawdopodobniej nie będzie w żaden sposób powiązany z hitem LittleBigPlanet, poprzednim dziełem firmy. Gra będzie podobno świetna. Czekamy na pierwsze konkretne informacje.

Crysis

5 maja odbędzie się światowa premiera zestawu Crysis Maximum Edition, w skład którego wejdzie podstawowa wersja gry, Crysis: Warhead oraz dodatek Crysis: Wars. W tym miejscu znajdziecie pełną listę miejsc, w których uzyskacie możliwość nabycia kompilacji.

Sins of a Solar Empire

Drugie mikrorozszerzenie do strategii kosmicznej Sins of a Solar Empire ukaże się na rynku nieco później, niż moglibyśmy się tego spodziewać. Autorzy obiecują jednak sporą liczbę zmian i nowości, które zostaną dodane do gry wraz z publikacją dodatku.

Dofus

Firma Ankama Games poinformowała, żeflashowe MMO Dofus bije kolejne rekordy. 8 marca do gry zalogowało się 700 tysięcy graczy, z czego aż 150 tysięcy w ciągu zaledwie jednej godziny (18:00-18:59).

Galerie obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze galerie obrazków...

G.I. Joe: The Rise of Cobra

Kharkov 1943

Neverwinter Nights 2: Wrota Zachodu

Resident Evil: The Darkside Chronicles

Roogoo Attack

Roogoo Twisted Towers

Wheelman

Grey's Anatomy: The Video Game NDS

Grey's Anatomy: The Video Game PC

Helldorado

Bayonetta

Epoka lodowcowa 3

Miami Law

Global Agenda

Midnight Club: Los Angeles

Skate City Heroes

Smiley World: Island Challenge

Fight Night Round 4

Empire of Sports

Disney Sing It: High School Musical 3: Senior

Moto GP 08

Naruto: Ninja Council 3

Resident Evil 5

Call of Duty: World at War

Galerie filmów

... a także filmów:

X-Men Origins: Wolverine

World in Conflict: Soviet Assault

Battlestations: Pacific

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

Call of Duty: World at War - Map Pack 1

Crystal Defenders

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

InFamous

Ready 2 Rumble Revolution

Przegląd tygodnia (7-13 marca 2009)

gry