Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Miami Law (NDS)

Miami Law NDS

Miami Crisis

Tytuł oferujący możliwość wcielenia się w policjanta lub agentkę FBI. Gra łączy elementy akcji z łamigłówkami i kryminalną intrygą.

Przygodowe | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Miami Law (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

9czerwca2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Miami Law to przygodowa gra akcji opowiadająca o losach policjantów. Za jej wydanie odpowiada firma Hudson Entertainment, zajmująca się publikowaniem tytułów między innymi na Wii (Onslaught, Snowboard Riot), PlayStation 3 (Bomberman Ultra), Xboksa 360 (Omega Five) i konsole przenośne (Bomberman Land).

W grze możemy wcielić się w stróżów prawa ratujących świat przed zagładą. Tym światem jest oczywiście tytułowe miasto Miami. Osobami, którymi pokierujemy podczas zabawy są: przedstawiciel policji i człowiek akcji Law Martin oraz intelektualistka Sara Starling, pracująca dla FBI. Zależnie od wyboru naszej postaci stajemy przed zupełnie innymi wyzwaniami.

Twórcy zawarli w swoim dziele składniki dobrego serialu telewizyjnego o policjantach. Otrzymujemy wiec intrygującą fabułę opowiadającą o tajemniczym spisku terrorystycznym oraz możliwość wzięcia udziału w spontanicznych strzelaninach toczących się w opuszczonych magazynach. Często podczas zabawy jesteśmy raczeni charakterystycznymi dla tej stylistyki scenami – przykładowo musimy odwiedzić laboratorium policyjne i skonsultować się z fachowcami.

Tytuł oferuje sporo wybuchowej akcji, ale i możliwość prowadzenia śledztwa i badania miejsc zbrodni. Dzięki specjalnej konstrukcji gry niejednokrotnie możemy wybrać naszą drogę zmieniając całą historię. Grając Sarą najczęściej rozwiązujemy różne łamigłówki oraz tajemnice, ujawniające kolejne elementy danej sprawy. Tymczasem Law skupia się na działaniu bezpośrednim – często uczestniczy w strzelaninach, pościgach i tego typu policyjnych operacjach.

Autorzy przygotowali wiele dodatków do odblokowania. Wśród nich wymienić można chociażby mini-gierki Texas Hold ‘em Poker i Sudoku. Pozwalają one rozładować napięcie w krytycznych momentach, często przydarzających się w stresującej pracy śledczej lub policjanta. Całość została wykonana w dość ciekawy i ładny sposób. Na górnym ekranie przeważnie widzimy sylwetkę naszej postaci i jej komentarze lub rozmowy z innymi bohaterami, a na dolnym łamigłówki lub sceny walki, czy pościgów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.