Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 marca 2009

Dead Space: Extraction będzie tak długi jak oryginalny Dead Space
Dead Space: Extraction będzie tak długi jak oryginalny Dead Space

Szymon Liebert, 15 marca 2009, 13:53

Z jednego z niedawnych wywiadów poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących zapowiedzianego na początku ubiegłego miesiąca Dead Space: Extraction. Nowa odsłona Dead Space’a, tym razem w wersji tylko i wyłącznie na konsolę Wii, ma być pełnoprawnym i wymagającym produktem, oferującym podobny czas rozgrywki jak w przypadku świetnie przyjętego oryginału.

Przemysł gier elektronicznych wygeneruje 40 miliardów obrotów w 2012 roku

Szymon Liebert, 15 marca 2009, 13:14

Według prognoz firmy zajmującej się między innymi badaniami rynkowymi, rozwijający się wciąż przemysł gier elektronicznych wygeneruje 40 miliardów dolarów globalnych obrotów w roku 2012. Autorzy tego spojrzenia w przyszłość podkreślają między innymi wzrost znaczenia gier na telefony komórkowe. Ten segment rynku miałby urosnąć o prawie jedną czwartą w ciągu najbliższych kilku lat.

Konkurs Blizzarda na opowiadanie z gatunku fan fiction
Konkurs Blizzarda na opowiadanie z gatunku fan fiction

Szymon Liebert, 15 marca 2009, 12:19

Firma Blizzard ogłosiła konkurs literacki na najlepsze opowiadanie osadzone w jednym ze swoich trzech najbardziej znanych uniwersów. Miłośnicy StarCrafta, Warcrafta oraz Diablo mogą więc wysyłać swoją własną twórczość związaną z tymi seriami, w nadziei, że ich praca zostanie oceniona pozytywnie. Do wygrania jedna główna nagroda - zaproszenie do amerykańskiej siedziby firmy.

AgreGOLmat (7 - 13 marca 2009)

Przemysław Zamęcki, 15 marca 2009, 12:10

Capcom wydał w piątek 13 piątego Residenta. W tym samym dniu otrzymaliśmy zapowiedź płatnego DLC.

Assassin's Creed również na iPhonie

Piotr Doroń, 15 marca 2009, 12:03

Assassin’s Creed to potężna marka. Według nieoficjalnych danych wszystkie dotychczasowe wersje pierwszej części serii sprzedały się już w około dziewięciu milionach egzemplarzy. W tym roku liczba ta zostanie poprawiona. Stanie się to dzięki edycji na PSP, która trafi do sprzedaży pod koniec roku, oraz zapowiedzianej właśnie odsłonie dla iPhone’a.

Secret Agent Clank może trafić na PlayStation 2
Secret Agent Clank może trafić na PlayStation 2

Piotr Doroń, 15 marca 2009, 11:27

Secret Agent Clank, poboczna historia cyklu Ratchet & Clank, ukazała się na platformie PSP w połowie zeszłego roku i zebrała całkiem pochlebne recenzje (72% według serwisu Metacritic.com). Istnieje szansa, że już niebawem przygody małego robota Clanka podzielą los Ratchet & Clank: Size Matters i trafią na konsolę PlayStation 2.

Zawartość limitowanej edycji Batman: Arkham Asylum
Zawartość limitowanej edycji Batman: Arkham Asylum

Piotr Doroń, 15 marca 2009, 09:29

Serwis Kotaku przedstawił szczegóły na temat zawartości edycji kolekcjonerskiej Batman: Arkham Asylum, gry akcji opracowanej przez firmy Rocksteady Studios oraz Eidos. Poznaliśmy również jej najprawdopodobniej oficjalną cenę. Okazuje się, że będzie ona wyższa o całe 40 dolarów w porównaniu do wersji standardowej.