Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2009, 12:43

Championship Manager 09 zalicza opóźnienie

Eidos ogłosił dzisiaj, że zapowiadana na kwiecień tegoroczna edycja Championship Managera zaliczy opóźnienie. Futbolowi stratedzy muszą się uzbroić w trochę cierpliwości.

Eidos ogłosił dzisiaj, że zapowiadana na kwiecień tegoroczna edycja Championship Managera zaliczy opóźnienie. Futbolowi stratedzy muszą się uzbroić w trochę cierpliwości.

Zapowiedziana jesienią gra miała zadebiutować w okolicach Wielkanocy, tymczasem jej premiera przesunęła się gdzieś poza 30 czerwca 2009. Twórcy, słowami Phila Rogersa, tak tłumaczą tę decyzję: „Eidos jest od zawsze oddany produkowaniu najwyższej jakości gier i uważamy, że przesunięcie daty premiery Championship Managera spowoduje, że zyskamy czas, by dać graczom lepiej wykończoną i bardziej konkurencyjną grę” . Jeśli gra rzeczywiście nie spełnia postawionych jej wymagań, to zdecydowanie słuszną decyzją jest poświęcenie jej większej ilości czasu celem dopracowania. A może wszystkiemu winne jest piractwo?

Jak się zatem nowy CM sprawdzi w obliczu bardzo dobrego, zeszłorocznego Football Managera 2009 i świeżutkiego FM Live?

Championship Manager 09 zalicza opóźnienie - ilustracja #1

Tabelki też potrzebują uczucia twórców…

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej