Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2009, 12:25

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 marca 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapisy na QuakeCon, fotki filmowego Księcia z Persji, DLC do Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts, świetna sprzedaż Resident Evil 5 w Japonii i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapisy na QuakeCon, fotki filmowego Księcia z Persji, DLC do Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts, świetna sprzedaż Resident Evil 5 w Japonii i inne. Zapraszamy do lektury.

QuakeCon

Firma id Software rozpoczęła zapisy na tegoroczną edycję imprezy QuakeCon. Odbędzie się ona w dniach 13-16 sierpnia w amerykańskim Dallas. W jej trakcie swoje produkcje zaprezentuje około sześćdziesięciu firm deweloperskich i innych.

Prince of Persia

W sieci pojawiły się kolejne fotosy z planu zdjęciowego filmu Prince of Persia: The Sands of Time, opartego na popularnej zręcznościówce noszącej ten sam tytuł. Przedstawiają one postać samego Księcia, graną przez zdolnego aktora młodego pokolenia, Jake Gyllenhaala (Donnie Darko, Pojutrze, The Brokeback Mountain). Obraz trafi do kin w przyszłym roku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 marca 2009) - ilustracja #1

The Conduit

Firma Hogh Voltage Software poinformowała, że strzelanina FPP The Conduit na Wii nie będzie korzystać z dobrodziejstw przystawki Wii MotionPlus, zwiększającej dokładność Wiimote’a. Wykorzysta natomiast słuchawkę z mikrofonem Wii Speak. Przyda się ona w trakcie sieciowych zmagań, w których będzie mogło uczestniczyć nawet szesnastu graczy. Do premiery gry dojdzie w czerwcu bieżącego roku.

Command & Conquer: Red Alert 3

Poznaliśmy listę zmian, jakie w strategii czasu rzeczywistego Command & Conquer: Red Alert 3 wprowadzi łatka oznaczona numerem 1.08. Do jej publikacji dojdzie jeszcze dzisiaj.

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Rare poinformowało, że jeszcze w tym tygodniu ujawnione zostaną szczegółowe informacje na temat pierwszego DLC do produkcji Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts. Najprawdopodobniej znajdą się w nich różnego rodzaju dodatkowe poziomy.

Resident Evil 5

Resident Evil 5 wielkim hitem w Japonii. Produkcja osiągnęła w pierwszym dniu obecności na tamtejszym rynku sprzedaż na poziomie 276 tysięcy egzemplarzy, z czego 222 tysiące przypadło na wersję dla PlayStation 3 i 56 tysięcy na edycję Xbox 360. Oczekuje się, że w pierwszym tygodniu obecności w sklepach nowe przygody Chrisa Redfielda znajdą około 400 tysięcy posiadaczy.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Arcade Pool

An American Tail: Fievel Goes West

The Carl Lewis Challenge

Portal

Prince of Persia

League of Legends: Clash of Fates

Wheelman

Zeno Clash

World in Conflict: Soviet Assault

Dragon Age: Origins

Resident Evil 5

Beavis and Butt-head in Virtual Stupidity

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Diabolik: The Original Sin #1

Diabolik: The Original Sin #2

Anno: Create a New World

InFamous

Afro Samurai Gramy!

Tomb Raider: Underworld - Laras Shadow DLC

Unreal Tournament III - Titan Bonus Pack

Virtua Tennis 2009

Left 4 Dead

Sacred 2: Fallen Angel

Soul Calibur IV

Przegląd tygodnia - 5 najważniejszych gier marca

gry