Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 marca 2009, 18:00

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Aura: Fate of the Ages

„Witaj w poradniku do gry Aura: Fate of the Ages – przyjemnej przygodówki point & click naładowanej elementami logicznymi. Poradnik zawiera kompletny opis fabuły oraz dokładne opisy wszystkich zagadek, jakie napotkasz na swej drodze."

„Witaj w poradniku do gry Aura: Fate of the Ages – przyjemnej przygodówki point & click naładowanej elementami logicznymi. Poradnik zawiera kompletny opis fabuły oraz dokładne opisy wszystkich zagadek, jakie napotkasz na swej drodze.

Przydatny w grze jest Dziennik (dostęp do niego masz w inwentarzu po prawej stronie, który to otwierasz za pomocą prawego przycisku myszy), który zawiera pomocne wskazówki do zagadek, jakie napotkasz w grze. Dla ułatwienia, na końcu poradnika znajdziesz wszystkie strony Dziennika. W pewnym momencie gry, jedna ze stron zostanie wpisana na wcześniejszej, niż ostatnia, pozycji. W poradniku znajdziesz wersję końcową (po zebraniu wszystkich stron) i także do nich odnoszą się konkretne przypisy w poradniku.” - „Arxel”

Aura: Fate of the Ages - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Aura: Fate of the Ages w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.