Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Aura: Fate of the Ages (PC)
OkładkaAura: Fate of the Ages (PC)

Aura: Fate of the Ages PC

Aura: Fate of the Ages to gra przygodowo-logiczna, przenosząca nas do fantastycznej krainy, gdzie główny bohater, czyli Ty, staje przed trudnym zadaniem odnalezienia czterech magicznych pierścieni.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aura: Fate of the Ages Premiera PC

25czerwca2004

pudełko PL

26lutego2009

producent: Streko-Graphics Inc. wydawca: Dreamcatcher / The Adventure Comp. wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Aura: Fate of the Ages to gra przygodowo-logiczna, przenosząca nas do fantastycznej krainy, gdzie główny bohater, czyli Ty, staje przed trudnym zadaniem odnalezienia magicznych pierścieni oraz świętych artefaktów. Legenda głosi, że kto wejdzie w ich posiadanie, otrzyma dostęp do ukrytego świata i zupełnie nowej rzeczywistości, ale co najważniejsze, posiądzie niewyobrażalne moce i stanie się nieśmiertelny.

Program utrzymany jest w perspektywie pierwszej osoby i wykorzystuje klasyczny interfejs „point & click” (kursor zmienia się w zależności, od tego, co możemy zrobić z danym przedmiotem). W przeciwieństwie jednak do innych gier tego typu, nie mamy tu do czynienia z naturalnym ciągiem przyczynowo-skutkowym, ale zestawem zagadek logicznych, w których trzeba będzie trochę silniej niż zwykle wysilić szare komórki. Na eksplorację czekają cztery odmienne krainy (Dolina Ademiki, Dragast, Na-Tiexu, Wyspa Jedności), a w każdej z nich został ukryty jeden z artefaktów. Światy różnią się dość znacznie między sobą, nie tylko pod względem ogólnego wykonania, ale także wyzwań, jakie tam napotkamy. Gra posiada solidną, pre-renderowaną grafikę, w której największe wrażenie robią pieczołowicie przygotowane krajobrazy. Orginalna, symfoniczna muzyka i ambientowe podkłady dopełniają wrażeń estetycznych.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 333 głosów czytelników.

Aura: Fate of the Ages cena w dniu premiery: 9,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Aura: Fate of the Ages

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Aura: Fate of the Ages Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 128MB RAM
  • karta grafiki 32MB
  • 1.3 GB HDD