Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2009, 19:25

autor: Jiker

Ubisoft opóźnia pecetowe H.A.W.X.

Francuska firma Ubisoft nieoczekiwanie poinformowała, że premiera pecetowej odsłony zręcznościowego symulatora lotu Tom Clancy’s H.A.W.X. została opóźniona i gra nie ukaże się europejskim rynku 13 marca, jak to pierwotnie planowano.

Francuska firma Ubisoft nieoczekiwanie poinformowała, że premiera pecetowej odsłony zręcznościowego symulatora lotu Tom Clancy’s H.A.W.X. została opóźniona i gra nie ukaże się na europejskim rynku 13 marca, jak to pierwotnie planowano.

Ubisoft opóźnia pecetowe H.A.W.X. - ilustracja #1

Program trafi do sprzedaży tydzień później, a więc 20 marca. Oficjalny powód przesunięcia daty premiery nie został niestety podany. Możemy się jedynie domyślać, że chodzi tutaj o wykrycie jakiegoś drobnego błędu, którego usunięcie zajmie deweloperom dosłownie chwilę.

Data debiutu konsolowych wersji H.A.W.X. (X360, PS3) nie uległa zmianie i w dalszym ciągu jest nią najbliższy piątek, a więc 6 marca. Nie wiemy natomiast, jak decyzja Ubisoftu wpłynie na kwestię polskiej premiery symulatora. W chwili obecnej obowiązującym terminem jest 27 marca (zarówno w przypadku edycji pecetowej, jak i odsłon konsolowych). Możemy zakładać, że zostanie on utrzymany.

Przy okazji warto poinformować, że wczoraj zgodnie z obietnicami Ubisoft,otrzymaliśmy oficjalną wersję demonstracyjną pecetowej wersji H.A.W.X., a także uzyskaliśmy możliwość zapoznania się z dokładnymi wymaganiami sprzętowymi produkcji.