Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2009, 10:50

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 marca 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Warhammer Online, czwartkowa premiera DLC do Burnout Paradise, milion dolarów dla Eda Boona i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Warhammer Online, czwartkowa premiera DLC do Burnout Paradise, milion dolarów dla Eda Boona i inne. Zapraszamy do lektury.

The Bigs 2

2K Sports pracuje nad kontynuacją zręcznościowej gry baseballowej The Bigs. Druga odsłona ciepło przyjętej marki ukaże się w sprzedaży latem bieżącego roku.

Peggle Nights

Firma PopCap Games udostępniła kolejny darmowy zestaw dodatkowych poziomów do gry logicznej Peggle Nights. W jego skład weszło pięć plansz, w tym jedna inspirowana nadciągającym rozszerzeniem Plants vs. Zombies. Dodatek jest kompatybilny z każdą wersją gry. Przy okazji warto poinformować, że do sklepów trafiła specjalna edycja gry - Peggle Dual Shot – przeznaczona na Nintendo DS. Ponadto jeszcze w tym miesiącu własne edycje otrzymają Xbox 360 (Xbox Live Arcade) oraz iPhone. W kwietniu natomiast pecetowe Peggle Nights zostanie umieszczone na sklepowych półkach. Póki co dostępne jest jedynie za pośrednictwem systemów cyfrowej dystrybucji.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Studio EA Mythic udostępniło łatkę 1.2 do MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. W jej ramach, oprócz standardowych poprawek, znalazło się kilka istotnych dodatków. Chodzi nam szczególnie o event Bitter Rivals, na który składa sięnowy scenariusz Twisted Tower . Jego ukończenie wiązać się będzie z uzyskaniem dostępu do dwóch nowych klas postaci – Orc Choppa oraz Dwarf Slayer – na tydzień przed ich oficjalnym debiutem.

Burnout Paradise

Już jutro w ramach Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Store opublikowany zostanie kolejny dodatek do świetnej ścigałki Burnout Paradise. Toy Cars będzie płatnym DLC, oferującym dziewięć zabawkowych pojazdów, w tym interesującego Monster Trucka.

Major League Baseball 2K9

Firma 2K Games poinformowała, że do sklepów w Stanach Zjednoczonych powędrowała najnowsza odsłona baseballowej serii Major League Baseball. Produkcja trafiła do sprzedaży w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2 i Wii, a także komputery osobiste.

Street Fighter IV

Capcom opublikował w sieci krótki, lecz bogato zdobiony poradnik z ciosami do gry Street Fighter IV. Wszyscy zainteresowanie znajdą go w formacie .pdf na łamach serwisu Capcom-Unity.

Relentless Software

Firma Relentless Software, znana szerzej z produkcji gier quizowych z cyklu Buzz!, pracuje aktualnie nad zupełnie nowym tytułem, którego premiera zostanie przeprowadzona najprawdopodobniej w ramach serwisu PlayStation Network. Więcej informacji na jego temat poznamy już niedługo.

America’s Army 3

Z zespołu produkującego darmową, sieciową strzelaninę America’s Army 3 zrezygnowało w ostatnim czasie kilka kluczowych postaci. Znaleźli się wśród nich główny producent [Dev]Pye, główny artysta [Dev]Octavian oraz główny projektant [Dev]A-Spec. Nie znamy oficjalnego powodu odejścia. Najprawdopodobniej nie są to jedyne osoby, które zrezygnowały z pracy przy AA3. Produkcja powinna ukazać się na rynku jeszcze w tym roku.

Midway

Ed Boon, jedna z osób stojących za sukcesem marki Mortal Kombat, otrzyma w najbliższym czasie ponad milion dolarów premii za wkład, jaki wniósł w jej stworzenie i promocję. Wysokość tej swoistej wypłaty uzależniona była od wyników finansowych osiągniętych przez ostatnią odsłonę cyklu, Mortal Kombat vs DC Universe.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Island of Dr. Brain

Alter Ego

The Book of Unwritten Tales

Ultimate Fighting Championship 2009

Tenchu: Shadow Assassins

Class of Heroes

Dziedzictwo Elfów

Free Realms

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Sid Meier's Civilization Revolution

Battlestations: Pacific

Midnight Club: Los Angeles - South Central

Empire: Total War

Alganon

Killzone 2 Video recenzja

X-Blades Gramy!

gry