Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 marca 2009, 13:13

autor: Major Doktor Upiorna

Konkurs: Gra za friko! zakończony

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była jedna z trzech gier Saints Row 2, Tomb Raider: Underworld i Crysis: Warhead.

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była jedna z trzech gier Saints Row 2, Tomb Raider: Underworld i Crysis: Warhead. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osób ukrywających się pod ksywkami:

Termez - Saints Row 2

amon hel - Tomb Raider: Underworld

koobon - Crisis: Warhead

Zwycięzcom serdecznie gratuluję! Przesyłki z grami są już w drodze, a kolejny konkurs z równie atrakcyjnymi nagrodami niebawem. Dodatkowo, każda osoba, która poprawnie odpowiedziała na pytanie konkursowe i posiada na swoim koncie aktywny abonament MayClub, otrzyma kod promocyjny, uprawniający ją do 5 % rabatu na zakupy w naszym sklepie.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczyło podać login konta, na którym aktywowany jest abonament MayClub oraz odpowiedzieć na pytanie: „Jak nazywa się cykl felietonów publikowanych na serwisie GRY-OnLine, którego autorem jest Marek "Fulko de Lorche" Czajor?”. Prawidłowa odpowiedź to Piwo i Orzeszki.