Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lutego 2009

Under Siege na PlayStation 3 zapowiedziane
Under Siege na PlayStation 3 zapowiedziane

Łosiu, 1 lutego 2009, 15:28

Seed Studios zapowiedziało na bieżący 2009 rok premierę swojej strategii czasu rzeczywistego Under Siege. Gra jest już oczywiście w fazie produkcji i wydana zostanie wyłącznie na konsolę PlayStation 3.

Disney pracuje nad nową grą z serii Tron?

Ramsik, 1 lutego 2009, 15:07

Zjawisko wydawania jednocześnie filmu i gry wideo opartych na tej samej marce jest ostatnio coraz częściej spotykane. Bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli okazję obserwować je po raz kolejny przy okazji sequela filmu TRON z 1982 roku.

Nowy patch do Mass Effect w drodze
Nowy patch do Mass Effect w drodze

Ramsik, 1 lutego 2009, 14:38

Kanadyjskie studio BioWare podało do wiadomości, że pracuje obecnie nad kolejną łatką do jednej z najlepszych gier RPG ostatnich lat.

AgreGOLmat (24 - 30 stycznia 2009)

Przemysław Zamęcki, 1 lutego 2009, 14:14

Witam serdecznie po małej przerwie spowodowanej natłokiem innych obowiązków i niniejszym od razu pozwalam sobie przejść do rzeczy.

Piwo i Orzeszki – Plastikowa rzeczywistość
Piwo i Orzeszki – Plastikowa rzeczywistość

Fulko de Lorche, 1 lutego 2009, 14:00

Rzadko zdarzają się ludzie tak skromni jak Fulko, ale skoro wynikła taka konieczność, trzeba się pochwalić: Fulko był w wojsku! Wielu z Szanownych Graczy pewnie parsknęło w tym momencie śmiechem i zrobiło kółeczko na czole, no bo jak można chwalić się czymś, od czego większość ludzi stroni jak od zarazy?

Najpopularniejsza dodatkowa zawartość The Elder Scrolls IV: Oblivion
Najpopularniejsza dodatkowa zawartość The Elder Scrolls IV: Oblivion

Łosiu, 1 lutego 2009, 13:41

Bethesda Softworks, studio odpowiedzialne za produkcję The Elder Scrolls IV: Oblivion, opublikowało listę dziesięciu najczęściej nabywanej dodatkowej zawartości dla xboksowej wersji gry.

Sprawdź, czy twój komputer uciągnie The Last Remnant

Ramsik, 1 lutego 2009, 13:38

Jeden z najnowszych przedstawicieli specyficznego gatunku jRPG od Square Enix nie poradził sobie na rynku zbyt dobrze. Niezbyt wysokie oceny i słaba sprzedaż wersji na Xboksa 360 spowodowały, że wiosną The Last Remnant trafi także na PlayStation 3 i PC.

Pokazano prototypowy New Xbox Experience
Pokazano prototypowy New Xbox Experience

Łosiu, 1 lutego 2009, 12:55

Jak łatwo się domyślić, New Xbox Experience, które Microsoft wprowadził do użytku w listopadzie ubiegłego roku, wcale nie było jedyną wizją twórców. Dzięki Gridplane, firmie odpowiedzialnej za projekt NXE, mamy teraz możliwość zobaczyć jedną z tych odrzuconych.