Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lutego 2009

Ogłoszono wyniki Nintendo Power Awards
Ogłoszono wyniki Nintendo Power Awards

Łosiu, 15 lutego 2009, 15:17

Nintendo Power, jedno z najdłużej istniejących (od 1988 roku) amerykańskich czasopism poświęconych tematyce gier wideo, a w tym przypadku (jak sama nazwa wskazuje) konkretnie marce Nintendo, ogłosiło wyniki swojego corocznego plebiscytu Nintendo Power Awards.

Stara obsada nie pojawi się w Star Trek Online
Stara obsada nie pojawi się w Star Trek Online

Hed, 15 lutego 2009, 14:43

Poznaliśmy kilka nowych szczegółów odnośnie tworzonego przez Cryptic Studios sieciowego Star Trek Online. Craig Zinkievich, jeden z twórców, opowiedział o tym, że firma planuje pozostać wierna serii i zadowolić wszystkich fanów tego niezwykłego uniwersum. W samej grze zobaczymy zapewne krewnych i osoby powiązane ze znanymi postaciami z filmów i seriali, jednak ich samych raczej nie uświadczymy.

Killzone 2 otrzyma dodatkową zawartość DLC
Killzone 2 otrzyma dodatkową zawartość DLC

Hed, 15 lutego 2009, 14:15

Do premiery Killzone 2 jeszcze trochę czasu, lecz już teraz dowiedzieliśmy się, że niedługo po niej otrzymamy nową zawartość do ściągnięcia. Na razie nie wiemy dokładnie kiedy pojawi się ona w PlayStation Store i jaka będzie jej cena. W grę wchodzą oczywiście nowe bronie, postacie, misje oraz mapy do rozgrywki sieciowej. Najprawdopodobniej jednak zobaczymy ostatni z wymienionych elementów.

Draculi na Wii jednak nie będzie
Draculi na Wii jednak nie będzie

Łosiu, 15 lutego 2009, 14:05

Studio Renegade Kid (Dementium: The Ward, Moon) ogłosiło anulowanie projektu Son of the Dragon, „gotyckiej gry fantasy” z Draculą w roli głównej.

AgreGOLmat (6 - 13 lutego 2009)

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2009, 13:29

Głośno zapowiadane tytuły zawsze wywołują wielkie kontrowersje. Tak było, tak jest i nie sądzę, aby kiedykolwiek miało się to zmienić, choć teoretycznie ludzie nauczeni doświadczeniem powinni zdawać sobie sprawę z tego, że powstający w takich chwilach szum w komentarzach prowadzi co najwyżej do niepotrzebnych napięć i stosów pustosłowia. Aby obrazić przeciwnika i sprowokować go do reakcji nie potrzeba korzystać z jakichś szczególnie wulgarnych określeń lub tracić czasu na trafne wypunktowanie adwersarza.

Wyniki finansowe NCSoft, Guild Wars 2 opóźniony?
Wyniki finansowe NCSoft, Guild Wars 2 opóźniony?

Hed, 15 lutego 2009, 12:53

Poznaliśmy sytuację finansową firmy NCSoft w roku 2008. Wydawcy co prawda udało się osiągnąć pozytywny wynik oraz wzrost sprzedaży, jednak ogólne zyski były słabsze o 40% niż w przypadku roku ubiegłego. Wraz z tym ogłoszeniem dowiedzieliśmy się o prawdopodobnym przesunięciu produkowanej przez studio ArenaNet gry Guild Wars 2 na lata 2010-2011.