Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 lutego 2009

DiRT 2 otrzyma materiały dodatkowe
DiRT 2 otrzyma materiały dodatkowe

Elrond, 22 lutego 2009, 14:03

Materiały dodatkowe do gry dostępne do pobrania niedługo po jej premierze stają się coraz bardziej popularne. Jest to dobry sposób, aby „przytrzymać” graczy dłużej przy danej pozycji, cieszy więc, że coraz więcej firm decyduje się na ten krok. Podobną strategię przyjmie firma Codemasters w przypadku gry DiRT 2.

Osiągnięcia i zdjęcia z X-Men Origins: Wolverine
Osiągnięcia i zdjęcia z X-Men Origins: Wolverine

Hed, 22 lutego 2009, 13:39

Poznaliśmy listę Osiągnięć i Trofeów, jakich możemy spodziewać się w tworzonej przez studio Raven grze o przygodach jednego z bardziej znanych mutantów. Chociaż krótka lista wyzwań prezentuje się właściwie standardowo to potwierdza wiele elementów rozgrywki, które zobaczymy w tej produkcji. Jeden z zachodnich serwisów opublikował również trzy nowe fotki przedstawiające Wolverine’a w akcji.

Alan Wake przemówił
Alan Wake przemówił

Hed, 22 lutego 2009, 13:10

Ekipa z Remedy postanowiła podzielić się z nami nowymi, bardzo niejasnymi informacjami o ich oczekiwanym dziele, zatytułowanym oczywiście Alan Wake. Otrzymaliśmy więc dwa krótkie teksty, które napisał sam fikcyjny bohater. Chociaż brzmią one bardzo literacko i być może przybliżają pewne elementy fabuły oraz rozgrywki, to wielu fanów doszukuje się w nich ukrytych informacji o stanie samej gry.

Kolejne odsłony Killzone w przygotowaniu?
Kolejne odsłony Killzone w przygotowaniu?

Elrond, 22 lutego 2009, 13:08

Premiera Killzone 2, gry akcji wysoko ocenianej zarówno przez graczy jak i serwisy branżowe (wyjątki potwierdzają regułę ;)), zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek gracze z całego świata będą mieli okazję wyrównania rachunków z Helghastami i zmierzą się z Imperatorem Vasarim, ale wszystko wskazuje na to, iż konflikt nie zakończy się w tym miejscu.

Codemasters wyda kolejną odsłonę serii Leisure Suit Larry
Codemasters wyda kolejną odsłonę serii Leisure Suit Larry

Hed, 22 lutego 2009, 12:39

Na stronie Codemasters pojawił się wpis dotyczący najnowszej odsłony przygód Larry’ego Laffera, czyli jednego z bardziej znanych bohaterów przygodówek. W kolejnej grze będzie on co prawda postacią drugorzędną, po przejściu na emeryturę jakiś czas temu, jednak na pewno godnie zastąpi go siostrzeniec Larry Loveage. Tytuł pojawi się już w kwietniu na pecety i konsole (Xbox 360 i PlayStation 3).

Deska jako kontroler w nowej odsłonie serii sygnowanej nazwiskiem Tony’ego Hawka?
Deska jako kontroler w nowej odsłonie serii sygnowanej nazwiskiem Tony’ego Hawka?

Elrond, 22 lutego 2009, 12:17

Niegdyś święcąca triumfy, dzisiaj nieco trącąca myszką. Mowa o serii gier traktujących o jeździe na deskorolce, którą swoim nazwiskiem wspiera Tony Hawk. Niestety, ostatnie odsłony cyklu nie zdobyły takiej popularności jak wcześniejsze, a co więcej, na rynku pojawił się rywal w postaci Skate, który z miejsca podbił serca graczy.

AgreGOLmat (14 - 20 lutego 2009)
AgreGOLmat (14 - 20 lutego 2009)

Przemysław Zamęcki, 22 lutego 2009, 11:09

Ponoć człowiek im starszy, tym bardziej staje się wygodny. Oczywiście nie abstrahując wcale od elektronicznej zabawy w latające po ekranie kolorowe piksele. Granie, jak każda inna czynność wymaga bowiem zaangażowania i poświęcenia mu kawałka swojego życia.