Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2009, 13:39

autor: Hed

Osiągnięcia i zdjęcia z X-Men Origins: Wolverine

Poznaliśmy listę Osiągnięć i Trofeów, jakich możemy spodziewać się w tworzonej przez studio Raven grze o przygodach jednego z bardziej znanych mutantów. Chociaż krótka lista wyzwań prezentuje się właściwie standardowo to potwierdza wiele elementów rozgrywki, które zobaczymy w tej produkcji. Jeden z zachodnich serwisów opublikował również trzy nowe fotki przedstawiające Wolverine’a w akcji.

Poznaliśmy listę Osiągnięć i Trofeów, jakich możemy spodziewać się w tworzonej przez studio Raven grze o przygodach jednego z bardziej znanych mutantów. Chociaż krótka lista wyzwań prezentuje się właściwie standardowo, to potwierdza wiele elementów rozgrywki, które zobaczymy w tej produkcji. Jeden z zachodnich serwisów opublikował również trzy nowe fotki przedstawiające Wolverine’a w akcji.

Osiągnięcia (w wersji na Xboksa 360) i Trofea (znane z PlayStation 3) przeważnie wymagają zrobienia czegoś mniej lub bardziej trudnego. W X-Men Origins: Wolverine skupiają się one przede wszystkim na eksterminacji wrogów w odpowiedni sposób. Tym samym, wskazują, jakie możliwości wykańczania wrogów otrzymamy w finalnej wersji ciekawie zapowiadającego się produktu.

Osiągnięcia i zdjęcia z X-Men Origins: Wolverine - ilustracja #1

Lista Osiągnięć i Trofeów:

  • Drop Dead – zabić 10 wrogów zrzucając ich z wysokości
  • Environmentally Friendly – zabić 10 wrogów wykorzystując elementy otoczenia
  • Hot Potato – podpalić 20 przeciwników
  • Shotgun Epic Fail – wykończyć 25 najemników uzbrojonych w strzelbę ich własną bronią
  • Slaughter House – poszatkować 100 przeciwników
  • Slice n’ Dice – wykończyć 6 wrogów jednym atakiem
  • Stick Around – pokonać Victora Creeda (Sabretooth)

Osiągnięcia i zdjęcia z X-Men Origins: Wolverine - ilustracja #2

Jak widać, Wolverine otrzyma szeroki wachlarz możliwości. Będziemy mogli miotać wrogami i pokonywać ich, wykorzystując elementy otoczenia (np. wystające ze ściany kolce). Problemem nie będzie również podpalenie żołnierzy i użycie ich własnej broni. Szatkowanie wrogów będzie częstym zajęciem – niejednokrotnie zmierzymy się z dużymi grupami wrogów. Poradzimy sobie z nimi, wykorzystując różne obrotowe ataki raniące wielu z nich naraz.

W sieci pojawiła się również okładka pudełka, przedstawiająca oczywiście samego Logana i jego charakterystyczne szpony. Na nowych fotkach możemy zobaczyć bohatera wykonującego kilka z opisanych wyżej ewolucji wymierzonych przeciwko zróżnicowanym wrogom. Na szczególną uwagę zasługuje zaprezentowana walka z kamiennym gigantem.