Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lutego 2009

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.5
Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.5

Filip Grabski, 27 lutego 2009, 14:30

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kolejnej wspaniałej czwórki.

GTA IV: The Lost and Damned pobija rekordy popularności

Piotr Bodera, 27 lutego 2009, 13:35

Pomimo początkowych problemów technicznych, które zostały już naprawione, najnowszy DLC do czwartej części Grand Theft Auto okazał się wielkim sukcesem. Microsoft pochwalił się dzisiaj, że The Lost & Damned pobił wszystkie dotychczasowe DLC i zarobił najwięcej pieniędzy w pierwszym dniu swojej sprzedaży w historii Xbox Live.

Street Fighter IV na PC latem
Street Fighter IV na PC latem

Filip Grabski, 27 lutego 2009, 12:43

Długo oczekiwany Street Fighter IV od tygodnia pręży swą muskulaturę na X360 i PS3. Wersja pecetowa, zapowiedziana równolegle z konsolowymi, miała się opóźnić. Dziś wiemy jak bardzo.

Jak wygląda i funkcjonuje NFS World Online?
Jak wygląda i funkcjonuje NFS World Online?

Filip Grabski, 27 lutego 2009, 12:03

Od czasu ujawnienia informacji o zupełnie nowych odsłonach Need for Speed szczegółów było jak na lekarstwo. Dzisiaj mamy przyjemność rzucić nieco światła na sieciowego NFSa – World Online.

Top 50 gier konsolowych według Guinnessa

Michał Molenda, 27 lutego 2009, 11:58

Organizacja Guinness World Records, globalny autorytet w sprawach rekordów, przedstawiła listę 50 najbardziej zasłużonych tytułów w historii.

Ninja Blade dopiero w kwietniu
Ninja Blade dopiero w kwietniu

Piotr Doroń, 27 lutego 2009, 11:44

Z informacji udostępnionych przez FromSoftware wynika, że developing gry Ninja Blade, tytułu ekskluzywnego dla konsoli Xbox 360, został ukończony. Firma, wspólnie z wydawcą, koncernem Microsoft, ustaliła również oficjalną datę premiery dzieła na amerykańskim oraz europejskim rynku.

Anno 1404 z nową nazwą pojawi się również na konsolach Nintendo
Anno 1404 z nową nazwą pojawi się również na konsolach Nintendo

Szymon Liebert, 27 lutego 2009, 11:35

Firma Ubisoft zapowiedziała, że Anno 1404, kolejna odsłona strategicznej serii, otrzyma nową nazwę na rynku amerykańskim. Pod szyldem Dawn of Discovery tytuł zostanie wydany na pecety, o czym wiedzieliśmy wcześniej, ale i na dwie popularne konsole – DS i Wii. Tym samym saga zawita po raz pierwszy na drugą z nich. Edycje na platformy Nintendo będą oferowały dość kolorową oprawę.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 lutego 2009)

Piotr Doroń, 27 lutego 2009, 11:32

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: DLC do Skate 2, darmowa mapa do Call of Duty: World at War, potwierdzono Worms Armaggedon Decade, spadek ceny Warhammer Online: Age of Reckoning i inne. Zapraszamy do lektury.

Sam i Max pojawią się również na Xboksie 360
Sam i Max pojawią się również na Xboksie 360

Szymon Liebert, 27 lutego 2009, 10:15

Dowiedzieliśmy się, że dwa sezony gry Sam & Max, czyli bardzo zabawnej przygodówki podzielonej na epizody, pojawią się również w usłudze Xbox Live Arcade. Miłośnicy Xboksa 360 będą więc mogli kupić dwa pakiety zawierające wszystkie odcinki obecne dotychczas na konsoli Wii i pecetach. Za stworzenie całego pomysłu odpowiada firma Telltale, która przypuściła szturm na platformę Microsoftu.

Pierwsze obrazki z Test Drive Unlimited 2
Pierwsze obrazki z Test Drive Unlimited 2

Filip Grabski, 27 lutego 2009, 10:09

Mając od jakiegoś czasu pewność, że druga część niemal doskonałego Test Drive Unlimited się w końcu pojawi, czekaliśmy na pierwsze materiały z gry. I się doczekaliśmy. Czy trzeba dodawać coś więcej?

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising, a sprawa licencji…

Adam Kaczmarek, 27 lutego 2009, 09:08

Firma Codemasters ogłosiła niedawno, iż premierę gry Operation Flashpoint 2: Dragon Rising ustalono na lato tego roku. Na dowód zaawansowanych prac ekipa odpowiedzialna za tytuł wydała materiał filmowy prezentujący silnik graficzny w akcji.

Plany wydawnicze Wii i NDS na pierwszą połowę 2009 roku

Piotr Doroń, 27 lutego 2009, 09:02

Koncern Nintendo ujawnił wczoraj listę wydawniczą z najważniejszymi produkcjami, które powinny trafić do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych do końca lipca bieżącego roku. Publikacja objęła oczywiście plany wydawnicze zarówno konsoli Wii, jak i przenośnego NDS-a.

Demo Tom Clancy's H.A.W.X. na PC już 2 marca
Demo Tom Clancy's H.A.W.X. na PC już 2 marca

Szymon Liebert, 27 lutego 2009, 08:50

Premiera wersji demonstracyjnej Tom Clancy's H.A.W.X. na pecety została wyznaczona na 2 marca tego roku, więc już w najbliższy poniedziałek amatorzy myśliwców i zręcznościowych symulatorów powinni mieć co robić. Demo na komputery osobiste pojawia się z pewnym opóźnieniem względem konsol, chociaż nie znamy przyczyn takiego stanu rzeczy.