Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2009, 11:32

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 lutego 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: DLC do Skate 2, darmowa mapa do Call of Duty: World at War, potwierdzono Worms Armaggedon Decade, spadek ceny Warhammer Online: Age of Reckoning i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: DLC do Skate 2, darmowa mapa do Call of Duty: World at War, potwierdzono Worms Armaggedon Decade, spadek ceny Warhammer Online: Age of Reckoning i inne. Zapraszamy do lektury.

EVE Online: Apocrypha

Już w przyszłym miesiącu opublikowany zostanie dziesiąty dodatek do popularnej kosmicznej MMO o tytule EVE Online. Rozszerzenie, o którym pisaliśmy już kilkukrotnie, wprowadzi szereg interesujących nowości. Poznaliśmy pełną ich listę. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Skate 2

Firma Electronic Arts udostępniła w ramach serwisów Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Store pierwsze DLC do Skate 2. W jego skład wchodzi kilka najlepszych miejscówek z „klasycznego” San Valeona – miasta, które w Skate It na Wii uległo zniszczeniu, w związku z czym w dwójce jeździliśmy już po totalnie odmienionych lokacjach. Rozszerzenie kosztuje 400 punktów MS (XBL) oraz 4,99 USD (PSN).

World Sports Party

27 marca do sprzedaży w Europie wprowadzony zostanie zestaw gier sportowych o tytule World Sports Party, poinformowała firma Ubisoft. Produkcja zostanie wydana wyłącznie w wersji na Wii i będzie umożliwiać jednoczesną rozgrywkę nawet dla czterech osób.

Call of Duty: World at War

Treyarch opublikował w ramach Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Network darmową mapę multiplayer do Call of Duty: World at War. Jest nią nieco przemodelowana, dzienna wersja lokacji Makin. Przypominamy ponadto, że już w przyszłym miesiącu udostępniony zostanie pierwszy płatny dodatek do gry. W jego skład wejdą trzy nowe mapy, a także dodatkowy poziom do trybu Nazi Zombies.

Freaky Creatures

Wystartowała otwarta beta gry MMO Freaky Creatures autorstwa firmy Abandon Interactive Entertainment. Testy potrwają do chwili oficjalnego debiutu gry.

Dead Space: Extraction

Kolejną produkcją, która będzie wspierać MotionPlus, przystawkę do Wiimote’a, zwiększającą jego dokładność, będzie strzelanina FPP Dead Space: Extraction. Najnowsza produkcja EA Redwood Shores, oparta na popularnej części pierwszej powstałej na PC, PS3 i X360, dołączy tym samym do dwóch innych gier od Electronic Arts wykorzystujących ten mechanizm – Tiger Woods PGA Tour 10 oraz EA Grand Slam Tennis. Do jej premiery dojdzie w tym roku.

Worms Armaggedon Decade

Z informacji podanych przez przedstawicieli firmy Team 17 wynika, że Worms Armaggedon Decade, ujawniona przedwczoraj nowa odsłona popularnych robaków, faktycznie powstaje. Produkt powinien zostać wydany w pierwszej połowie 2009 roku i przez pewien czas pozostanie pozycją ekskluzywną dla Xbox Live Arcade. Jego oficjalny tytuł poznamy w niedługim czasie. Wówczas też ujawnione zostaną pierwsze szczegółowe informacje na temat rozgrywki.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Grupa GOA, zapewniająca obsługę MMOcRPG Warhammer Online: Age of Reckoning, poinformowała o ustaleniu nowej, niższej ceny tej gry. Obecnie jest to 29,99 EUR, zarówno dla standardowej edycji sklepowej, jak i wersji elektronicznej. Najprawdopodobniej jest to działanie wymuszone przez słabnące zainteresowanie grą.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

Super Speed Machines

Smiley World: Island Challenge

Naruto: Ninja Destiny

Hasbro Family Game Night

Garbage Truck Simulator

Dark Sector

Go Play Circus Star

Dead to Rights: Retribution

Call of Juarez: Więzy Krwi

All American: The 82nd Airborne in Normandy

Midnight Club: Los Angeles

Exit 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Tom Clancy's EndWar

World of Warcraft

World in Conflict: Soviet Assault

Dungeon Party

gry