Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Garbage Truck Simulator (PC)

Garbage Truck Simulator PC

Symulator pozwalający wcielić się w poszczególnych pracowników załogi śmieciarki. Oprócz wykonywania codziennych obowiązków musimy też zadbać o rozwój swojej firmy sprzątającej. Autorzy zadbali o pełen realizm jazdy i konieczność przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Symulacje | samochodowe | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka Garbage Truck Simulator (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30kwietnia2008

3czerwca2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Garbage Truck Simulator jest nietypowym symulatorem wzbogaconym o elementy charakterystyczne dla tycoonów, pozwalającym nam przekonać się jak wygląda codzienna praca śmieciarzy. Wcielamy się tu w posiadacza początkowo niewielkiej firmy sprzątającej, choć oczywiście jeżeli odpowiednio pokierujemy jej rozwojem z czasem zacznie przynosić coraz większe dochody, co pozwoli nam na zakup nowych śmieciarek i zwiększenie liczby pracowników. Warstwa ekonomiczna nie jest jednak główną atrakcją gry, tę stanowi możliwość wzięcia czynnego udziału w zbieraniu i wywożeniu nieczystości. Wybieramy, więc jedną z dostępnych śmieciarek i udajemy się nią do dowolnego rejonu miasta, gdzie musimy zająć się opróżnieniem kubłów i zbieraniem worków ze śmieciami. Niezwykle istotne znaczenie ma przy tym czas - im szybciej wywiążemy się z naszych obowiązków tym lepiej. Od czasu do czasu na naszych śmieciarzy czekają też bardziej wymagające zadania, takie jak na przykład uprzątnięcie kontenera ze szkłem lub toksycznych odpadów.

Do dyspozycji mamy całe dość rozległe miasto, podzielone na kilka różniących się między sobą dystryktów, w tym śródmieście, dzielnicę przemysłową i biznesową, po których możemy się dowolnie przemieszczać. Beztroskie poruszanie się po ulicach utrudnia nam obecność innych pojazdów i pieszych, ponadto wpływ na komfort jazdy mają również zmieniające się warunki atmosferyczne oraz pora dnia. W Garbage Truck Simulator standardowo dostępnych jest pięć różnych śmieciarek podzielonych na cztery klasy. Kolejne możemy pobrać z Sieci.

Oprawa graficzna gry jest dosyć uproszczona, miłym akcentem jest jednak możliwość samodzielnego wyboru loga i nazwy firmy. Twórcy przygotowali kilka ustawień kamery, między innymi bezpośrednio z kabiny śmieciarki. Prowadzony jest też sieciowy ranking najlepszych wyników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 279 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Garbage Truck Simulator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Garbage Truck Simulator

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.7 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista