Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 lutego 2009

Jumpgate: Evolution nadciągnie w czerwcu
Jumpgate: Evolution nadciągnie w czerwcu

Maciej Myrcha, 21 lutego 2009, 17:15

Na odbywającym się przedwczoraj Gamers Day Event, zorganizowanym przed Codemastera, zgromadzeni mogli obejrzeć nieco nowych materiałów prezentujących w akcji nową grę w rodzinie MMO, Jumpgate: Evolution, autorstwa NetDevil. Przede wszystkim jednak ujawniono, kiedy pojawi się ona na rynku – nowe uniwersum otworzy swoje podwoje w czerwcu tego roku.

Problemy ze znikającymi Gamertagami rozwiązane?

Maciej Myrcha, 21 lutego 2009, 16:15

Przedwczoraj informowaliśmy Was o problemach niektórych użytkowników Xboxów 360 – jeśli gracz powiązał swój Live ID z kontem mailowym, które zostało skasowane z różnych względów (przykładowo nieaktywność przez określony czas), Gamertag skojarzony z tym kontem również był automatycznie usuwany.

God of War III i MAG jeszcze w tym roku?

Maciej Myrcha, 21 lutego 2009, 15:33

Wygląda na to, iż posiadacze konsol PS3 nie będą mieli w tym roku powodów do narzekań – już całkiem niedługo na rynku zagości Killzone 2, a to dopiero początek „prezentów” jakie firma Sony szykuje dla graczy.

Pierwszy zwiastun i grafiki z Mass Effect 2
Pierwszy zwiastun i grafiki z Mass Effect 2

Szymon Liebert, 21 lutego 2009, 13:22

Na oficjalnej stronie oczekiwanego przez wielu fanów gier RPG projektu Mass Effect 2 pojawiły się pierwsze materiały. Otrzymaliśmy więc króciutki zwiastun nie przedstawiający właściwej rozgrywki oraz dwie grafiki, wskazujące zapewne miejsca, które przyjdzie nam zwiedzić. Co ciekawe, treść filmu sugeruje, że główny bohater zostanie zabity.

Otwarta beta Quake Live ruszy 24 lutego
Otwarta beta Quake Live ruszy 24 lutego

Szymon Liebert, 21 lutego 2009, 12:35

Na oficjalnej stronie Quake Live pojawiła się informacja, że otwarte testy projektu ruszą już 24 lutego, a więc w najbliższy wtorek. Od tego dnia wszyscy chętni użytkownicy będą mogli sprawdzić jak gra się w jednego z najlepszych sieciowych FPS-ów przez przeglądarkę. Tytuł jest przeróbką wielkiego hitu id Software, czyli Quake III: Arena, wydanego jeszcze w ubiegłym wieku (rok 1999).

Demo Empire: Total War dostępne na Steamie
Demo Empire: Total War dostępne na Steamie

Szymon Liebert, 21 lutego 2009, 12:01

Wersja demonstracyjna Empire: Total War jest dostępna zupełnie za darmo dla wszystkich użytkowników Steama. Aby móc wypróbować najnowszą odsłonę świetnej serii gier strategicznych stworzoną przez Creative Assembly trzeba ściągnąć 2 GB danych. W zamian otrzymujemy możliwość wzięcia udziału w dwóch wojskowych operacjach: Battle of Brandywine Creek oraz Battle of Lagos.