Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2009, 15:33

autor: Elrond

God of War III i MAG jeszcze w tym roku?

Wygląda na to, iż posiadacze konsol PS3 nie będą mieli w tym roku powodów do narzekań – już całkiem niedługo na rynku zagości Killzone 2, a to dopiero początek „prezentów” jakie firma Sony szykuje dla graczy.

Wygląda na to, iż posiadacze konsol PS3 nie będą mieli w tym roku powodów do narzekań – już całkiem niedługo na rynku zagości Killzone 2, a to dopiero początek „prezentów”, jakie firma Sony szykuje dla graczy.

W oficjalnym oświadczeniu dotyczącym daty premiery wspomnianej już Killzone 2, które wydali przedstawiciele Sony, można bowiem znaleźć informację o tytułach mających pojawić się w przeciągu roku: Uncharted 2: Among Thieves, inFamous, MAG, Heavy Rain, God of War III oraz MLB 09 The Show. Szczególnie interesująco wyglądają w tym zestawieniu God of War III oraz MAG, gry, które do tej pory nie miały jeszcze ustalonych przybliżonych terminów wydania. W przypadku pierwszej z gier, dokładną datę debiutu rynkowego mamy poznać na tegorocznych targach E3, ale jak widać, wcześniejsze plotki, iż kolejne przygody Kratosa ukażą się na przełomie 2009 i 2010, wydają się potwierdzać.

Niestety, nie wiadomo, czy użyta we wspomnianym oświadczeniu fraza „throughout the year” oznacza, że wymienione wyżej gry ukażą się w tym roku, czy też może w przeciągu jednego roku, a więc najpóźniej w lutym 2010. Jakby jednak nie patrzeć, będziemy mieli w co pograć.