Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2009, 11:44

autor: Jiker

Ninja Blade dopiero w kwietniu

Z informacji udostępnionych przez FromSoftware wynika, że developing gry Ninja Blade, tytułu ekskluzywnego dla konsoli Xbox 360, został ukończony. Firma, wspólnie z wydawcą, koncernem Microsoft, ustaliła również oficjalną datę premiery dzieła na amerykańskim oraz europejskim rynku.

Z informacji udostępnionych przez FromSoftware wynika, że developing gry Ninja Blade, tytułu ekskluzywnego dla konsoli Xbox 360, został ukończony. Firma, wspólnie z wydawcą, koncernem Microsoft, ustaliła również oficjalną datę premierydzieła na amerykańskim oraz europejskim rynku. Dojdzie do niej już na początku kwietnia. Wcześniej, w marcu, odbędzie się z kolei debiut wersji demonstracyjnej, dostępnej do tej pory wyłącznie w Japonii.

Ninja Blade dopiero w kwietniu - ilustracja #1

Amerykańskie i europejskie demo Ninja Blade zadebiutuje w ramach Xbox Live Marketplace już 9 marca. Dzięki temu wszyscy zainteresowani gracze będą mieli dużo czasu na podjęcie decyzji o zakupie gry. Do jej europejskiej, w tym także polskiej premiery dojdzie bowiem 3 kwietnia. Cztery dni później własną edycję otrzymają również Amerykanie.

Jak już wspomnieliśmy, producentem Ninja Blade jest firma FromSoftware, znana m.in. z takich serii, jak Armored Core oraz Tenchu. W grze przejmiemy kontrolę nad wojownikiem ninja (Ken Ogawa) i poprowadzimy do boju grupę bardzo dobrze wyszkolonych zabójców, podejmując wspólną walkę z przerażającą chorobą, która przemienia mieszkańców Tokio w hordę zainfekowanych potworów. Wypełniając misję ocalenia ludzkości, będziemy musieli pokonać wiele wyczerpujących przeszkód. W trudnych momentach pomocne okażą się unikalne umiejętności bohaterów, w tym Ninja Vision, dzięki której poznamy m.in. słabe punkty przeciwników oraz spowolnimy czas.