Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lutego 2009, 19:07

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

„Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned to pierwszy oficjalny dodatek do hitu z 2008 roku. W poradniku znajdziesz podstawowe informacje na temat członków The Lost (gangu, do którego należy główny bohater, Johnny Klebitz), nowych pozycji w arsenale i przede wszystkim opisy wszystkich misji głównego wątku i zadań pobocznych."

„Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned to pierwszy oficjalny dodatek do hitu z 2008 roku. W poradniku znajdziesz podstawowe informacje na temat członków The Lost (gangu, do którego należy główny bohater, Johnny Klebitz), nowych pozycji w arsenale i przede wszystkim opisy wszystkich misji głównego wątku i zadań pobocznych. Poradnik zawiera również listę osiągnięć (achievements), rozdział informujący o warunkach ukończenia TLaD na 100%, a także mapki z zaznaczonymi lokacjami 50 mew przeznaczonych do eksterminacji.

Mam nadzieję, że poradnik pomoże Ci w grze, odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Życzę dobrej zabawy z dodatkiem!” - „Sandro”

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.