Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2009, 12:46

autor: vampire

Pierwszy trailer Metal Gear Solid Touch

W sieci pojawił się już pierwszy trailer prezentujący rozgrywkę w nowym wcieleniu serii Metal Gear Solid. Tym razem chodzi oczywiście o MGS Touch, czyli bazującą na czwartej części cyklu grę tworzoną z myślą o iPhone'ach i iPodach oczywiście wykorzystującą dotykowy ekran urządzeń Apple. Filmik ten możecie znaleźć w serwisie GameTrailers.

W sieci pojawił się już pierwszy trailer prezentujący rozgrywkę w nowym wcieleniu serii Metal Gear Solid. Tym razem chodzi oczywiście o MGS Touch, czyli bazującą na czwartej części cyklu grę tworzoną z myślą o iPhone'ach i iPodach Touch, oczywiście wykorzystującą dotykowy ekran urządzeń Apple.

Filmik ten możecie znaleźć w serwisie GameTrailers. Jak widać na pierwszy rzut oka, zmieniła się konwencja rozgrywki – MGS Touch przypomina bardziej Dead Rising: Chop Till You Drop niż skradankę. Więcej na temat programu dowiecie się z jego oficjalnej strony. Niestety nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery Metal Gear Solid Touch, wspomniana witryna podaje jedynie, że tytuł wkrótce wyląduje w AppStore. Jego cena także pozostaje zagadką.

Pierwszy trailer Metal Gear Solid Touch - ilustracja #1