Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2009, 10:25

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 lutego 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatki do pecetowych Mass Effect, Gears of War i Call of Duty: World at War oraz sądowe boje wokół Ojca Chrzestnego. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatki do pecetowych Mass Effect, Gears of War i Call of Duty: World at War oraz sądowe boje wokół Ojca Chrzestnego. Zapraszamy do lektury.

Mass Effect

Nie dalej niż za dwa miesiące dojdzie do premiery łatki przeznaczonej dla pecetowej wersji cRPG o tytule Mass Effect, poinformował przedstawiciel firmy BioWare. Patch, zapowiedziany na początku bieżącego miesiąca, usunie zdecydowaną większość błędów odnotowanych przez graczy i opisanych na oficjalnym forum gry.

Godfather

Spadkobiercy Mario Puzo, autora książkowego cyklu Ojciec Chrzestny, składając pozew przeciwko firmie Paramount Pictures liczyli na milion dolarów z tytułu sprzedaży praw autorskich koncernowi Electronic Arts, producentowi i wydawcy gier opartych słynnym dziele.Wszystko wskazuje na to, że cała historia ułożyła się po ich myśli, bowiem sprawa zakończyła się właśnie podpisaniem ugody.

Gears of War

Firma Epic Games opublikowała łatkę do pecetowej wersji strzelaniny Gears of War. Usuwa ona problem z przedawnionym cyfrowym certyfikatem gry, uniemożliwiającym dalszą rozgrywkę.

Call of Duty: World at War

Treyarch rozpoczął pracę nad następnym patchem do pecetowego Call of Duty: World at War, mającym usunąć problemy z funkcjonowaniem modyfikacji oraz dźwięku. Przedstawiciele firmy opublikowali również tymczasowe rozwiązanie, pomagające użytkownikom systemu Windows Vista w odzyskaniu dźwięku w grze, który zanikł po instalacji łatki o numerze 1.2.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Warhammer 40,000: Dawn of War II

Uncharted 2: Among Thieves

Battlefield 1943

Battlefield: Bad Company 2

Flower

Grand Ages: Rome

The Punisher: No Mercy

LocoRoco 2

Rise of the Argonauts

X-Blades

Resident Evil 5

Patapon 2

Nerf N-Strike

The Dark Eye: Demonicon

Watchmen: The End Is Nigh X360

Watchmen: The End Is Nigh PS3

Brain College: Ancient Quest of Saqqarah

A-Train 8

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Nerf N-Strike

Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up

Ghostbusters: The Video Game - Zasada nr 1

Ghostbusters: The Video Game - Zasada nr 2

Halo Wars

Rogue Trooper: The Quartz Zone Massacre

gry