Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Nerf N-Strike (Wii)
OkładkaNerf N-Strike (Wii)

Nerf N-Strike Wii

Tytuł oferujący możliwość zmierzenia się z armią wrogich robotów za pomocą dołączanego do gry pistoletu NERF. Gra oparta jest na marce zabawek, firmowanych przez znanego producenta Hasbro.

Akcji | FPP | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nerf N-Strike Premiera Wii

28października2008

pudełko PL

20lutego2009

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Nerf N-Strike to strzelanka wykorzystująca specjalny kontroler w postaci pistoletu dodawanego do gry. Gra oparta jest na marce produktów NERF, firmowanych przez znanego producenta zabawek Hasbro. Twórcą i wydawcą tego dzieła jest studio Electronic Arts.

W Nerf N-Strike wcielamy się w typowego amerykańskiego chłopca o niebywałych umiejętnościach w grach elektronicznych. Okazuje się, że jego zdolności zostają zauważone przez robota z oddziałów Elite Strikers, do których nasz bohater może dołączyć. Już wkrótce jednak, zamiast trenować w bezpiecznych warunkach, musimy zmierzyć się z groźnymi i uzbrojonymi po zęby wrogimi maszynami.

Do wyboru otrzymujemy sześć trybów rozgrywki – część z nich jest przeznaczona również dla maksymalnie czterech graczy. Przykładową formą rywalizacji w grupie może być tryb Sphere, w którym strzelamy do mechanicznych kul, zmieniając w ten sposób ich kolor. Zabawa polega na oznaczeniu jak największej ilości obiektów. Inną formą rozrywki jest chociażby logiczny Blox, czyli wspólna próba odkrycia zasłoniętego obiektu, przez niszczenie klocków w odpowiedniej kolejności.

Na naszej drodze możemy odkryć i zdobyć 25 różnych broni oraz pokonać wiele typów robotów. Tytuł jest przeznaczony przede wszystkim dla chłopców w wieku 8-12 lat i oferuje wiele godzin dobrej zabawy. Pomiędzy poziomami raczeni jesteśmy wykonanymi w komiksowej konwencji przerywnikami filmowymi. Naszą podstawową pukawkę, czyli pistolet Switch Shot EX-3, podłączamy do urządzenia sterującego Wii. Co ciekawe, plastikowa broń może być wykorzystana również poza grą, gdyż można nią postrzelać prawdziwymi strzałkami.

Autorzy stworzyli bardzo ciekawą oprawę audiowizualną oraz czytelny interfejs. Strzelanie za pomocą dołączonej plastikowej broni nie sprawia większych kłopotów i przynosi sporo uciechy, ale bywa także wyzwaniem. Późniejsze etapy mogą być więc wymagające, gdyż sporo się na nich dzieje.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nerf N-Strike cena w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Nerf N-Strike

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.