Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSP
Okładka LocoRoco 2 (PSP)
OkładkaLocoRoco 2 (PSP)

LocoRoco 2 PSP

LocoRoco 2 to kontynuacja wydanej w 2006 roku zabawnej zręcznościówki 2D, za której powstanie odpowiada japoński oddział deweloperski firmy Sony Computer Entertainment. Podobnie jak w pierwowzorze, gracz kieruje poczynaniami sympatycznych, żelowych stworków.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LocoRoco 2 Premiera PSP

21listopada2008

pudełko PL

21listopada2008

Gry podobne do LocoRoco 2

Patapon 3

Patapon

LocoRoco

LocoRoco 2 to kontynuacja lekkiej i śmiesznej gry o przygodach małych galaretkowatych stworków. Produkcja ta jest prostą zręcznościówką, utrzymaną w kreskówkowym klimacie.

Bohaterami gry są kolorowe, żelkowe ludki, które uwielbiają śpiewać. Tym razem musimy uratować ich planetę, która została zaatakowana przez kosmitów. Podczas gry turlamy się, podskakujemy, rozbijamy się na mniejsze kulki lub łączymy w jednego ogromnego stworka. Co więcej, możemy poruszać całą planszą. Stworki posługują się swoim własnym, zabawnym językiem. I nie potrafią powstrzymać się od śpiewania.

Gra prezentuje cały zestaw nowych postaci, z których nie wszystkie są do nas pozytywnie nastawione. Musukusu jedzą bohaterów i robią niemal wszystko, żeby ich złapać. Ho-Ho natomiast chwytają galaretkowate stworki swoimi długimi odnóżami i nie chcą wypuścić. Uważać trzeba również na Toge, które można spotkać w każdej planszy. Są one najeżone są kolcami, więc lepiej patrzeć pod nogi. Dzięki stworkom Chuppa możemy dostać się na wyższe platformy, a Nyoki pomagają w osiąganiu innych pozornie niedostępnych miejsc.

Ostatnia modyfikacja 24 października 2008

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 378 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI LocoRoco 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

LocoRoco 2 Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB