Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSP
Okładka LocoRoco 2 (PSP)

LocoRoco 2 PSP

LocoRoco 2 to kontynuacja wydanej w 2006 roku zabawnej zręcznościówki 2D, za której powstanie odpowiada japoński oddział deweloperski firmy Sony Computer Entertainment. Podobnie jak w pierwowzorze, gracz kieruje poczynaniami sympatycznych, żelowych stworków.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka LocoRoco 2 (PSP)

data premiery gry w wersji PSP:

21listopada2008

21listopada2008

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LocoRoco 2 to kontynuacja lekkiej i śmiesznej gry o przygodach małych galaretkowatych stworków. Produkcja ta jest prostą zręcznościówką, utrzymaną w kreskówkowym klimacie.

Bohaterami gry są kolorowe, żelkowe ludki, które uwielbiają śpiewać. Tym razem musimy uratować ich planetę, która została zaatakowana przez kosmitów. Podczas gry turlamy się, podskakujemy, rozbijamy się na mniejsze kulki lub łączymy w jednego ogromnego stworka. Co więcej, możemy poruszać całą planszą. Stworki posługują się swoim własnym, zabawnym językiem. I nie potrafią powstrzymać się od śpiewania.

Gra prezentuje cały zestaw nowych postaci, z których nie wszystkie są do nas pozytywnie nastawione. Musukusu jedzą bohaterów i robią niemal wszystko, żeby ich złapać. Ho-Ho natomiast chwytają galaretkowate stworki swoimi długimi odnóżami i nie chcą wypuścić. Uważać trzeba również na Toge, które można spotkać w każdej planszy. Są one najeżone są kolcami, więc lepiej patrzeć pod nogi. Dzięki stworkom Chuppa możemy dostać się na wyższe platformy, a Nyoki pomagają w osiąganiu innych pozornie niedostępnych miejsc.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 368 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.8 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do LocoRoco 2

Klasyfikacja PEGI LocoRoco 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe LocoRoco 2

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
LocoRoco 2 - recenzja gry
LocoRoco 2 - recenzja gry

Recenzja 21 stycznia 2009, 07:51

Mojo wystrzeliwują więc w kierunku wesołych stworków kawałek swojej planety, pełen wygłodniałych istot, na czele z ich szefem – Banmucho. Pierwsze nasze zadanie polega na uwolnieniu przygniecionego czarną mazią Nyoki (różowy galaretowaty prostokąt wystający z ziemi; uśmiechnięty – jak wszystko w tym świecie). Pojedynczy Loco Roco jest za słaby, ale oczami wyobraźni postrzega się, jako większego gluta, powstałego z kilkunastu stworków. Musimy więc przez pierwsze poziomy zebrać większą ekipę i uwolnić biedną galaretę. Wdzięczny Nyoki w zamian da nam dostęp do pierwszej minigierki.