Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2008, 09:52

autor: vampire

LocoRoco 2 jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku posiadacze handhelda Sony doczekają się kontynuacji przeznaczonej na niego sympatycznej zręcznościówki - LocoRoco 2. Informację tę podała C. Backhouse, product manager brytyjskiego Sony Computer Entertainment w wywiadzie zamieszczonym w serwisie MCV. Natomiast w brytyjskim sklepie internetowym - Play, już teraz możemy dokonać przedpremierowego zakupu gry w cenie 29,99 funtów.

Jeszcze w tym roku posiadacze handhelda Sony doczekają się kontynuacji przeznaczonej na niego sympatycznej zręcznościówki - LocoRoco 2. Informację tę podała Claire Backhouse, product manager brytyjskiego Sony Computer Entertainment w wywiadzie zamieszczonym w serwisie MCV. Natomiast w brytyjskim sklepie internetowym - Play, już teraz możemy dokonać przedpremierowego zakupu gry w cenie 29,99 funtów (czyli około 127 zł). Tam też jako datę premiery podano 26 września.

LocoRoco 2 jeszcze w tym roku - ilustracja #1

Nie znamy jeszcze dokładniejszych szczegółów odnośnie sequela, jednak biorąc pod uwagę ten trailer zapewne nie będzie się on różnił zbytnio od pierwowzoru. Kolejnymi grami na PSP, które według słów Backhouse powinny ukazać się w tym roku są Buzz! Quiz Master i Secret Agent Clank.