Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 czerwca 2008

Więcej informacji o przymiarkach Electronic Arts do Wii

Elrond, 29 czerwca 2008, 22:30

Kilka dni temu na odbywającej się w Paryżu imprezie GDC, przedstawiciele Electronic Arts poinformowali, iż firma całkiem poważnie przymierza się do "zaatakowania" konsoli stacjonarnej Wii. Teraz znamy już nieco więcej szczegółów na temat serii nazwanej All-Play.

Blizzard WWI08: StarCraft II
Blizzard WWI08: StarCraft II

Krzysztof Gonciarz, 29 czerwca 2008, 17:23

Trudno było oczekiwać, że emocje w drugim dniu Worldwide Invitational podtrzymają poziom z soboty. Jest tu ciszej i luźniej, bardzo powoli zaczyna też wiać pustkami w co mniej ciekawszych rejonach imprezy. Nie dotyczy to jednak stref, w których pograć można w dwie nowe gry Blizzarda: StarCrafta II i Wrath of the Lich King. Wciąż spędzamy czas z obydwoma tytułami, a spostrzeżenia uczeszemy i opublikujemy w ciągu najbliższych dni. Tymczasem jednak - kilka wrażeń na szybko z zabawy w SC2.

Bill Gates przestał być szefem Microsoftu
Bill Gates przestał być szefem Microsoftu

ult, 29 czerwca 2008, 16:51

Wielka ikona przemysłu komputerowego, jeden z najbogatszych ludzi globu – przez jednych uwielbiany, przez innych nienawidzony... Bill Gates opuścił stanowisko szefa Microsoftu.

Na E3 zabraknie Half-Life 2: Episode 3

ult, 29 czerwca 2008, 12:47

Valve postanowiło uciąć wszelkie spekulacje, dotyczące prezentacji ich najnowszej gry na targach E3. Niestety, nie zobaczymy tam HL2: Episode 3.

Nowy RACE tylko na Xbox 360

ult, 29 czerwca 2008, 11:07

Na niedawno zakończonym festiwalu Interactive Digital & Entertainment, który odbył się w Cannes, popularny wydawca, firma THQ, ogłosił, iż trwają pracę nad nową grą wyścigową RACE 360.

Nie będzie beta testów Guild Wars 2 w tym roku

Elrond, 29 czerwca 2008, 10:19

Firma Arena.net, odpowiedzialna za stworzenie popularnej gry MMO, Guild Wars, zaktualizowała sekcję pytań i odpowiedzi dotyczącą drugiej części swojego produktu, Guild Wars 2. Niestety, w tym roku nie będzie nam dane wziąć udziału w beta testach wspomnianej produkcji.

Nowa Castlevania całkowitym zaskoczeniem?
Nowa Castlevania całkowitym zaskoczeniem?

Elrond, 29 czerwca 2008, 10:06

Serwis GoNintendo, który dzięki uprzejmości jednego ze swoich czytelników wszedł w posiadanie informacji o najnowszej odsłonie popularniej serii Castlevania (zamieszczonych w magazynie Nintendo Power), podaje, iż może być ona całkowitym zaskoczeniem dla fanów gry. Po pierwsze Castlevania Judgment, bo taką nazwę nosić ma nowa część, zadebiutuje na konsoli Wii, a po drugie ... będzie bijatyką 3D!

Blizzard WWI08: tańce i kagańce
Blizzard WWI08: tańce i kagańce

Krzysztof Gonciarz, 29 czerwca 2008, 01:15

Pierwszy dzień Worldwide Invitational dobiegł końca. Jakie wrażenia? Trudno unikać banału. W roli głównej wystąpiło studio, które jak żadne inne potrafi zbudować wokół siebie nieogarniony kult. Ze wszystkich stron dobiegały sygnały o bezgranicznym oddaniu fanów, stopnia kojarzonego prędzej z nastoletnimi dziewczętami niźli graczy w pełnym przekroju wiekowym i kulturowym.