Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 czerwca 2008

700% wzrost sprzedaży PlayStation 3 w Japonii

Przemysław Zamęcki, 22 czerwca 2008, 17:49

Metal Gear Solid 4 z miejsca stał się ogromnym hitem na wygłodniałą nieco takich ekskluzywnych tytułów PlayStation 3. Najświeższe doniesienia z Japonii wskazują prawie 700% wzrost sprzedaży konsoli.

Czy Infinity Ward pracuje nad strzelanią s-f?

Przemysław Zamęcki, 22 czerwca 2008, 15:13

Treyarch produkuje nową część Call of Duty, tymczasem Infinity Ward, o ile wierzyć anonimowemu źródłu, zabrało się za produkcję strzelaniny w konwencji science-fiction.

Kolejne ujęcia z planu zdjęciowego Max Payne: The Movie
Kolejne ujęcia z planu zdjęciowego Max Payne: The Movie

Elrond, 22 czerwca 2008, 14:51

W sieci pojawiły się 3 nowe ujęcia z planu zdjęciowego filmu Max Payne: The Movie, opartego na historii bohatera gier spod szyldu Max Payne. Co prawda zbyt wiele z akcji filmu nie zdradzają, ale dobrze wiedzieć, iż coś się dzieje w tym temacie. W końcu premiera zbliża się wielkimi krokami – film wejść ma na ekrany kin 17 października.

Sadness ma się dobrze. Podobno.

Elrond, 22 czerwca 2008, 14:32

Tak przynajmniej wynika z wywiadu, jakiego redaktorom serwisu Wiicast udzielił Adam Spencer z Fog Studio, zaangażowanego w powstający projekt. Przypomnijmy, iż Sadness to "dziecko" krakowskiego studia Nibris, dedykowane konsoli Wii. Problem w tym, że do tej pory o tym survival horrorze utrzymanym w czarnobiałej stylistyce tak naprawdę niewiele wiadomo.

Call of Duty: World At War to nie tylko walki na Pacyfiku
Call of Duty: World At War to nie tylko walki na Pacyfiku

Przemysław Zamęcki, 22 czerwca 2008, 12:35

Call of Duty: World At War to walki na Pacyfiku z Japończykami. To wiemy zarówno z przecieków, jak i oficjalnej zapowiedzi Activision. Jak się jednak okazuje, nie tylko dżungla będzie niemym świadkiem toczących się walk.

Bioware przymierza się do tworzenia gier na PSP oraz Wii?

Elrond, 22 czerwca 2008, 11:54

Bioware to marka uznana i doskonale znana w środowisku związanym z rozrywką elektroniczną. Praktycznie każda gra, która wyszła z ich rąk stała się hitem - wystarczy wspomnieć takie pozycje jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Star Wars: Knights of the Old Republic czy też Jade Empire albo Mass Effect.