Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 czerwca 2008

Ludo ergo sum - Gracza poznaje się po tym, czy kończy
Ludo ergo sum - Gracza poznaje się po tym, czy kończy

Louvette, 28 czerwca 2008, 20:30

Większość czytelników zapewne pamięta słynny bon mot byłego premiera Leszka Millera o prawdziwych mężczyznach – oczywiście to do niego nawiązuje tytuł dzisiejszego odcinka. W przypadku graczy ważniejszym pytaniem jest jednak nie „jak”, a właśnie „czy”. Okazuje się bowiem, że odsetek zaczynanych, lecz nie kończonych przez nas tytułów wciąż rośnie.

Valve zabiera głos w sprawie przyszłości PC

ult, 28 czerwca 2008, 19:34

Dużo się mówiło ostatnimi czasy o chylącej się ku upadkowi erze gier na PC. Głos w tej sprawie postanowiło zabrać kilku przedstawicieli Valve, jednego z wiodących producentów gier na komputery osobiste.

Blizzard WWI08: wielka konspiracja
Blizzard WWI08: wielka konspiracja

Krzysztof Gonciarz, 28 czerwca 2008, 18:26

Po oficjalnym potwierdzeniu Diablo III, Worldwide Invitational stało się imprezą mniej dla mediów, a bardziej dla graczy. Tłumy ludzi zaczęły oglądać turnieje światowej czołówki zawodowców grających w StarCrafta, WarCrafta 3 i WoW-a, na chwilę zapominając o tym, co w istocie było główną atrakcją pokazu. Śledząc całą sprawę na bieżąco nie dało się nie zauważyć kunsztu, z jakim Blizzard zakamuflował istnienie swojego najnowszego projektu.

Rusza internetowa gra na podstawie filmu Wanted

ult, 28 czerwca 2008, 18:20

Szwedzkie studio Stillfront AB przygotowało dla wszystkich fanów filmu Wanted, przeglądarkową grę, stworzoną na podstawie najnowszej produkcji Universal Pictures.

DC Comics wchodzi w świat MMO

ult, 28 czerwca 2008, 17:12

Sony Online Entertainment przygotowuje dla swoich fanów kolejną sieciową gratkę - DC Universe Online. Jak sama nazwa wskazuje, do gry wkraczają postacie znane z komiksów firmy DC Comics.

Diablo III - garść szczegółów, szczególików i innych informacji

Elrond, 28 czerwca 2008, 16:20

Diablo III potwierdzone - ten dzień z pewnością zapadnie w pamięć fanów jednego ze sztandarowych produktów Blizzarda. Nasz serwis oczywiście trzymając rękę na pulsie poinformowała Was o fakcie istnienia trzeciej części Diablo, relacjonując na żywo imprezę Worldwide Invitational 2008, a teraz podamy Wam kilka faktów (i domysłów) na temat gry, znalezionych w sieci.

Blizzard w Paryżu – relacja na żywo (sob. 12:45) - DIABLO III ujawnione!!!
Blizzard w Paryżu – relacja na żywo (sob. 12:45) - DIABLO III ujawnione!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 28 czerwca 2008, 11:15

Relacja na żywo z Worldwide Invitational 2008 w Paryżu. Wiadomość ta będzie aktualizowana co kilka minut. Start ceremonii otwarcia w sobotę, 11:45.

Crytek o piractwie

Elrond, 28 czerwca 2008, 09:56

Redaktorzy serwisu IGN przeprowadzili dość obszerny wywiad z dyrektorem wykonawczym firmy Crytek, w którym oprócz pytań i odpowiedzi związanych z produktami wspomnianej firmy, pojawiły się m.in. "przemyślenia" na temat piractwa komputerowego.