Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 czerwca 2008

Ludo ergo sum - Trzecie miejsce

Louvette, 14 czerwca 2008, 20:00

W 2000 roku w niektórych europejskich kinach przed seansami obejrzeć można było kilka reklam PlayStation 2. Spoty przygotowane zostały przez Davida Lyncha i zgodnie ze stylem tego reżysera charakteryzowały się specyficzną atmosferą i nie do końca było wiadomo, o co tak naprawdę w nich chodzi. We wszystkich na końcu pojawiał się ciemny ekran z logo konsoli i hasłem „The Third Place”.

Kolejne konkrety na temat trybu multiplayer w Gears of War 2

Przemysław Zamęcki, 14 czerwca 2008, 16:33

Gears of War 2 pojawi się w sklepach dopiero w listopadzie, jednakże twórcy gry dość chętnie udzielają wszelkich informacji dotyczących nowej produkcji. Serwis Game Rumor przeprowadził wywiad z Markiem Thompsonem, jednym z programistów Epica, który udzielił kilka ciekawych wypowiedzi na temat rozgrywki wieloosobowej.

Nowości w grze Age of Conan: Hyborian Adventures

Przemysław Zamęcki, 14 czerwca 2008, 15:14

Wkrótce od premiery Age of Conan: Hyborian Adventures minie trzydzieści dni, wobec czego najwyższa pora, aby niezdecydowanych jeszcze graczy przekonać do opłacenia abonamentu na kilka najbliższych miesięcy. W tym celu Funcom wydał oficjalne oświadczenie zawierające listę nowych atrakcji, które jeszcze w czerwcu pojawią się w świecie Hyborii. Oto lista:

Call of Duty 5 zredefiniuje gatunek drugowojennych strzelanin

Przemysław Zamęcki, 14 czerwca 2008, 14:13

Po pierwszych zapowiedziach, kiedy okazało się, że najprawdopodobniej piąta część Call of Duty powróci do korzeni serii i po raz kolejny przeniesie graczy na pola bitew II Wojny Światowej, dało się słyszeć wiele krytycznych głosów od osób, które uważały, że Modern Warfare powinien wyznaczyć nowy kierunek w rozwoju serii.

MGS 4 będzie lepszym system-sellerem niż GTA IV?

Vercetti, 14 czerwca 2008, 12:08

O tym, że Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots radzi sobie na rynku lepiej niż świetnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Produkcja Konami od pierwszego dnia obecności na sklepowych półkach wzbudza żywe zainteresowanie posiadaczy PlayStation 3, tym bardziej, że jest to dla konsoli Sony tytuł ekskluzywny. Analitycy zastanawiają się więc, czy za sprawą dzieła Hideo Kojimy i spółki sprzedaż next-ge

W tym roku Xbox 360 bez exclusive’a na miarę Halo 3
W tym roku Xbox 360 bez exclusive’a na miarę Halo 3

Vercetti, 14 czerwca 2008, 11:10

Shane Kim, nowo wybrany wiceprezydent oddziału ds. Strategii i Rozwoju Biznesu w korporacji Microsoft, udzielił ostatnio wywiadu serwisowi Next-Gen. W swoich wypowiedziach poruszył kilka istotnych spraw dotyczących aktualnej listy gier przeznaczonych na Xboksa 360, jak i zagadnień dotyczących obecnej pozycji rynkowej amerykańskiej konsoli.

Czy za dwa tygodnie Blizzard zapowie nową grę?
Czy za dwa tygodnie Blizzard zapowie nową grę?

Vercetti, 14 czerwca 2008, 09:46

W ostatni weekend bieżącego miesiąca studio Blizzard planuje zorganizować w Paryżu imprezę pod nazwą Worldwide Invitational, na której wybrani maniacy gier spod znaku „Zamieci” będą mogli zobaczyć, jak prezentuje się w akcji kolejne rozszerzenie do World of Warcraft, Wrath of the Lich King czy też nabierający coraz większych rumieńców StarCraft II. W kuluarach mówi się jednak, że to nie jedyne pla