Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 czerwca 2008

Poradnik: Race Driver: GRID

Redakcja GRYOnline.pl, 12 czerwca 2008, 19:38

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Race Driver GRID. Tekst ten stanowi przede wszystkim kompletny przewodnik po głównym trybie, czyli GRID World. W poradniku udzielam wielu wskazówek na temat proponowanego rozwoju kariery kierowcy wyścigowego."

Historia Metal Gear. Część piąta - Bossowie
Historia Metal Gear. Część piąta - Bossowie

Przemysław Zamęcki, 12 czerwca 2008, 16:07

Do zrujnowanego miasta wjeżdża konwój ciężarówek wyładowany mięsem armatnim. Ostra wymiana ognia. Wszędzie walają się trupy. Broń, ekwipunek, wszystko to aktywowane jest przy pomocy kodu genetycznego. W żyłach żołnierzy krążą nanomaszyny, pole walki zmieniło się nie do poznania. Wojna się zmieniła.

Limbo of the Lost - jeden wielki plagiat
Limbo of the Lost - jeden wielki plagiat

vampire, 12 czerwca 2008, 15:21

Nie ma nic złego w tym, że kogoś inspirują dzieła innych. O grach wykorzystujących pewne znane i sprawdzone mechanizmy (na przykład swego czasu wysyp FPS-ów i RTS-ów) także nie można nic złego powiedzieć, pod warunkiem oczywiście, że są one dobre. Wszystko jednak ma swoje granice, a różnica pomiędzy inspiracją a plagiatem jest znaczna, chyba jednak nie dla wszystkich.

Promocja edytora do gry Spore w Wielkiej Brytanii

fsm, 12 czerwca 2008, 15:05

Wczoraj pojawiła się informacja, która powinna ucieszyć wszystkich Brytyjczyków, chcących posiadać Fabrykę Stworów (z angielska Creature Creator). Otóż jeśli zamówili oni grę Spore przed premierą, czeka ich niespodzianka.

Australijscy twórcy efektów specjalnych wchodzą na rynek gier

fsm, 12 czerwca 2008, 13:59

Australijska firma Animal Logic – odpowiedzialna za nagrodzoną Oscarem, w całości komputerową animację Happy Feet, czy współpracę przy takich filmach jak 300 oraz Władca Pierścieni – zamierza zająć się tworzeniem gier.

Znamy datę premiery Unreal Tournament III na Xboxa 360
Znamy datę premiery Unreal Tournament III na Xboxa 360

vampire, 12 czerwca 2008, 13:57

W końcu także posiadacze Xboksów 360 doczekają się wydania Unreal Tournament III na swojej konsoli. Jak poinformowała firma Epic, 7 lipca gra trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych. Warto jeszcze wspomnieć, że podczas organizowanej przez firmę Midway imprezy, Las Vegas Gamers' Day 2008, Mark Rein - prezes Epic zapowiedział, iż to wydanie zawierać będzie pewien bonus związany z Gears of War.

Historia serii FIFA - część IV
Historia serii FIFA - część IV

Kuba, 12 czerwca 2008, 13:05

Dzisiejszy odcinek będzie odcinkiem specjalnym, a jego temat przewodni brzmi: FIFA na Mistrzostwach Świata. Jak sami dobrze wiecie, co cztery lata rozgrywane są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, a dla EA Sports jest to znakomita okazja do zwiększenia swoich zysków całkiem niewielkim kosztem.

Fatal Inertia EX w złocie
Fatal Inertia EX w złocie

vampire, 12 czerwca 2008, 11:57

Jak poinformowała firma Koei, futurystyczna ścigałka, Fatal Inertia EX, osiągnęła złoty status i 19 czerwca będzie do nabycia za pośrednictwem usługi PS Network w cenie 29,99$ (ok. 65zł). Tego samego dnia będziemy mogli pobrać również demo, zawierające tryb multiplayer.

Pierwsze filmiki z polskim udźwiękowieniem do gry So Blonde: Blondynka w opałach
Pierwsze filmiki z polskim udźwiękowieniem do gry So Blonde: Blondynka w opałach

Przemysław Zamęcki, 12 czerwca 2008, 11:25

Premiera gry So Blonde: Blondynka w opałach odbędzie się w polskich sklepach za niecały tydzień, tymczasem jej polski wydawca i dystrybutor, firma Cenega Poland, ujawnia pierwsze filmiki zawierające nagrania dźwiękowe z udziałem Anety Zając, która użyczyła głosu głównej bohaterce. Warto posłuchać, gdyż naszym zdaniem praca została wykonana na medal i głosy doskonale pasują do charakteru zaprezentowanych postaci.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 12 czerwca 2008, 10:48

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: darmowy Fireteam Reloaded, Penny Arcade ląduje w Steamie, Capcom obchodzi srebrny jubileusz, Majesco dla miłośników sadownictwa, ostatnie chwile studia Razorworks, Xbox 360 otrzymuje demo Dark Sector i nowe/stare gry w usłudze Xbox Originals, Sony czyści magazyny. Zapraszamy do lektury.

Soundtrack z Age of Conan zapowiedziany
Soundtrack z Age of Conan zapowiedziany

vampire, 12 czerwca 2008, 10:44

Firma Funcom zapowiedziała wczoraj wydanie specjalnego Sountracku do cieszącego się coraz większą popularnością MMORPGa - Age of Conan. Będzie się on składał z dwóch płyt CD i zostanie opublikowany przez niezależną firmę Grappa Music.

Dziś premiera Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Dziś premiera Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Przemysław Zamęcki, 12 czerwca 2008, 09:49

12 czewrca 2008 roku przejdzie do historii gier video jako dzień premiery Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.