Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 czerwca 2008

Historia Alone in the Dark. Część trzecia - Central Park
Historia Alone in the Dark. Część trzecia - Central Park

Przemysław Zamęcki, 21 czerwca 2008, 18:58

Nowojorczycy z pewnością nieraz zastanawiali się w jaki sposób, w wielomilionowym, wybetonowanym mieście, uchowała się grubo ponad trzystuhektarowa enklawa zieleni. I to na dodatek położona w samym sercu Manhattanu, chyba najbardziej znanej dzielnicy miasta. Alone in the Dark spróbuje odpowiedzieć na to pytanie wersją z dreszczykiem, my jednak przez chwilę przyjrzyjmy się faktom.

Premierowy zwiastun Call of Duty 5 już u nas!

Elrond, 21 czerwca 2008, 15:22

Tak jak wcześniej zapowiadano, dzisiaj do sieci trafił pierwszy, premierowy zwiastun najnowszej, piątej części popularnego cyklu Call of Duty. Po Modern Warfare, która przenosiła nas w sam środek konfliktu zbrojnego na przełomie XX i XXI wieku, World at War powraca do korzeni rzucając nas na fronty II Wojny Światowej.

Film na podstawie Grand Theft Auto? Niemożliwe.

Elrond, 21 czerwca 2008, 15:05

Nie ulega wątpliwości, iż seria Grand Theft Auto jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w historii rozrywki elektronicznej. Nie ulega też wątpliwości, iż mogłaby stanowić znakomity kąsek dla studiów filmowych - film stworzony na jej podstawie byłby prawdopodobnie strzałem w dziesiątkę. Byłby, ale ... nie będzie.

Premiera FlatOut Ultimate Carnage w wersji na PC 11 lipca

Elrond, 21 czerwca 2008, 14:46

Przedstawiciele firmy Empire Interactive, wydawcy FlatOut Ultimate Carnage, poinformowali, iż gra w wersji przeznaczonej dla PC ukaże się na rynku 11 lipca. Wspomniana wersja gry będzie również kompatybilna z kontrolerem od Xboxa 360.

Kontrowersje wokół pierwszych recenzji Alone in the Dark

Przemysław Zamęcki, 21 czerwca 2008, 10:25

Najnowsza część serii Alone in the Dark zbiera jak dotąd bardzo rozmaite oceny. Zdarzają się również noty bardzo słabe, rzędu 3/10 czy 4/10. Tymczasem koncern Atari, będący wydawcą nowej produkcji studia Eden Games, oskarża niektóre serwisy internetowe, że te przy zapoznawaniu się z grą korzystały z nielegalnie zdobytych kopii.

Co się wydarzy w Metal Gear Solid 5?
Co się wydarzy w Metal Gear Solid 5?

Przemysław Zamęcki, 21 czerwca 2008, 09:49

W Metal Gear Solid 4 padają odpowiedzi na niemal wszystkie najważniejsze pytania, jakie zebrały się w trakcie ponad dwudziestoletniej historii serii. Czy ostatnia misja Solid Snake’a może być zarazem ostatnią częścią jednego z najważniejszych cykli w historii gier video? Niekoniecznie, czemu kilkukrotnie wyraz dał w ostatnich wywiadach nawet sam Hideo Kojima. Co więc wydarzy się w Metal Gear Solid 5?

Eidos uruchomił serwis poświęcony Tomb Raider: Underworld
Eidos uruchomił serwis poświęcony Tomb Raider: Underworld

Przemysław Zamęcki, 21 czerwca 2008, 09:09

Eidos uruchomił oficjalną witrynę internetową poświęconą najnowszej części przygód Lary Croft, Tomb Raider: Underworld.