Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 czerwca 2008

Problemy z Race Driver GRID

Jiker, 1 czerwca 2008, 17:47

Race Driver GRID doprowadza niektórych posiadaczy konsoli Xbox 360 do szewskiej pasji, dowiadujemy się z oficjalnego forum firmy Codemasters. Gra potrafi zawieszać się na sekundę lub dwie, co nierzadko uniemożliwia zwyciężanie w wyścigach. Producenci GRID wiedzą już na szczęście o całej sytuacji wystarczająco sporo, by rozpocząć prace nad odpowiednią łatką.

Ujawniono fragment ścieżki dźwiękowej Guitar Hero: Aerosmith

Jiker, 1 czerwca 2008, 17:41

Guitar Hero: Aerosmith przez długi czas było wielką niewiadomą. Co oczywiste, problem ten dotyczył w szczególności ścieżki dźwiękowej. Od marca wiemy już jednak, że obok możliwości odegrania najważniejszych utworów zespołu Tylera i Perry’ego, nadarzy się również okazja do sprawdzenia swoich sił przy próbie zagrania piosenek innych kapel. Dzisiaj poznaliśmy część z nich.

100 gier dla WiiWare

Jiker, 1 czerwca 2008, 17:36

WiiWare ma szanse na rozwój w wyjątkowo dobrym tempie. Wskazuje na to m.in. liczba gier, znajdujących się aktualnie w produkcji. Jak poinformował w wywiadzie dla IGN Tom Prata, jeden z kierowników Nintendo of America, studia zainteresowane wsparciem WiiWare pracują w chwili obecnej nad blisko 100 grami przeznaczonymi dla tego serwisu.

Demo Ninja Gaiden II

Jiker, 1 czerwca 2008, 09:59

Z informacji przekazanych przez Majora Nelsona a.k.a Larry’ego Hryba wynika, że oficjalny debiut wersji demonstracyjnej Ninja Gaiden II poza granicami Japonii zostanie przeprowadzony w ciągu kilku najbliższych dni. Początkowo demonstrację będą mogli przetestować wyłącznie Amerykanie.

Reedycja Gears of War oficjalnie

Jiker, 1 czerwca 2008, 09:54

Potwierdziły się informacje przedstawione przez nas w czwartkowych „Wieściach...”. Już 24 czerwca w amerykańskich sklepach przeprowadzona zostanie oficjalna premiera reedycji pierwszej części Gears of War. Specjalna wersja zostanie wzbogacona o wszystkie dotychczasowe dodatki oraz materiały dotyczące drugiej odsłony.

Dzień Dziecka!
Dzień Dziecka!

Redakcja GRYOnline.pl, 1 czerwca 2008, 08:56

Życzenia wszelkiej pomyślności oraz stosów przefajnych prezentów kierujemy do Was i nas wszystkich, bez względu na wiek.