Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 czerwca 2008

Frontlines: Fuel of War - dodatkowy tryb dla rozgrywek multiplayer

Elrond, 8 czerwca 2008, 15:29

Na oficjalnej stronie gry Frontlines: Fuel of War znalazła się informacja o szykowanym dodatkowym trybie, który zaimplementowany zostanie do rozgrywek wieloosobowych we wspomnianej pozycji. Tryb nosi nazwę Conquer i pozwoli graczom m.in. na zdobywanie celów na mapie w dowolnej kolejności.

Forbes: iPhone może pokonać DS

Elrond, 8 czerwca 2008, 15:01

Jak twierdzi Brian Caulfield, jeden z redaktorów magazynu Forbes, dotykowy ekran iPhone'a oraz możliwość wykrywania położenia urządzenia (pion-poziom) mogą nieźle zamieszać na rynku handheldów, a nawet zagrozić dzierżącemu do tej pory palmę pierwszeństwa, Dual Screenowi.

Zapowiedziano Theatre of War II
Zapowiedziano Theatre of War II

Elrond, 8 czerwca 2008, 14:40

Fanów strategii czasu rzeczywistego, a w szczególności produkcji firmy 1C, Theatre of War (wydanej w Polsce z podtytułem Pola zagłady), zainteresuje z pewnością fakt, iż nasi wschodni sąsiedzi przymierzają się do wydania drugiej części gry. Gra niezbyt wyszukanie nazwana Theatre of War II (w oryginale Sztuka wojny: Afryka 1943) powinna ukazać się jeszcze pod koniec tego roku.

Prace nad The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena prawie na ukończeniu

Przemysław Zamęcki, 8 czerwca 2008, 13:55

W sierpniu 2004 roku w czytnikach Xboksów wylądowała gra, której sporo udało namieszać się w światku skradanek i strzelanin. Mowa tu o The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay, której remake studio Starbreeze obiecało graczom w maju ubiegłego roku. Tymczasem o The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena póki co, ani widu, ani słychu.

Historia serii Metal Gear. Część pierwsza - Od pomysłu do przemysłu
Historia serii Metal Gear. Część pierwsza - Od pomysłu do przemysłu

Przemysław Zamęcki, 8 czerwca 2008, 13:40

Jest to pierwszy z cyklu pięciu artykułów, których zadaniem jest przybliżenie serii Metal Gear i Metal Gear Solid jak największej grupie odbiorców. W ten sposób postaramy się pomóc nieco osobom zagubionym w zawiłościach scenariusza oraz tym, którzy po prostu nie mieli okazji zaznajomić się z wszystkimi częściami. W pierwszym odcinku przypomnijmy pokrótce pierwsze trzy gry o przygodach Solid Snake’a, w następnym zobaczymy jak legenda z brzydkiego kaczątka przeistacza się w łabędzia.

Leonardo DiCaprio wcieli się w założyciela firmy Atari

Przemysław Zamęcki, 8 czerwca 2008, 09:51

Jak donosi internetowy serwis Variety, wytwórnia Paramount Pictures przymierza się do nakręcenia biograficznego filmu o założycielu firmy Atari Nolanie Bushnellu, który uważany jest powszechnie za ojca przemysłu gier video. W rolę „Pana Atari” wcieli się Leonardo DiCaprio.

Crysis Warhead ostatnią grą Cryteka wyłącznie dla pecetów

Przemysław Zamęcki, 8 czerwca 2008, 09:18

Przed kilkoma dniami Crytek oficjalnie zapowiedział kolejną grę z serii Crysis o podtytule Warhead. Jednakże wbrew wcześniejszym zapowiedziom szefa studia, Cevata Yerli, odbiorcami gry nadal pozostaną jedynie posiadacze PC. Niekonsekwencję tę w wywiadzie z serwisem Next-Gen wyjaśnił Harald Seeley, engine business manager w niemieckiej firmie.