Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 czerwca 2008

Killzone 2 wykorzysta 75% mocy procesora PS3
Killzone 2 wykorzysta 75% mocy procesora PS3

Vercetti, 25 czerwca 2008, 15:40

W najnowszym wydaniu magazynu Electronic Gaming Monthly zamieszczony został obszerny, 12-stronicowy reportaż dotyczący spraw związanych z nadejściem długo oczekiwanej strzelaniny Killzone 2, poświęconej wyłącznie konsoli PlayStation 3.

Sony zaprezentuje God of War III na tegorocznej imprezie E3

Przemysław Zamęcki, 25 czerwca 2008, 15:32

Jeżeli wybierać największego twardziela gier video, to chyba mało kto mógłby podskoczyć Kratosowi. Seria God of War zdobyła wielu zwolenników, którzy teraz z niecierpliwością oczekują jakichkolwiek informacji dotyczących trzeciej części.

Sequel Assassin's Creed nie w tym roku

Przemysław Zamęcki, 25 czerwca 2008, 14:59

Serwis Forbes przytacza słowa szefa amerykańskiego oddziału Ubisoftu, Leurenta Detoca, który powiedział, że nie mamy co spodziewać się w trakcie tegorocznych świąt kolejnej części Assassin’s Creed.

Zaktualizowane europejskie plany wydawnicze Nintendo

vampire, 25 czerwca 2008, 14:50

Firma Nintendo opublikowała zaktualizowaną listę wydawniczą na bieżący rok. Znalazły się na niej takie tytuły jak Wario Land: The Shake Dimension, Ninja Gaiden: Dragon Swords i Ace Attorney: Trials and Tribulations. Co ciekawe, pojawiła się na niej także zaplanowana na sierpień druga część Manhunta, brutalna produkcja firmy Rockstar Games.

Afera z modem Hot Coffee burzą w szklance wody

Vercetti, 25 czerwca 2008, 14:20

Blisko trzy lata temu branżą elektronicznej rozrywki wstrząsnął skandal dotyczący gry Grand Theft Auto: San Andreas, która po potraktowaniu modem Hot Coffee ukazywała randki Carla Johnsona od nieco innej strony niż życzyliby sobie tego programiści z Rockstar Games.

Blizzard puszcza parę z ust

fsm, 25 czerwca 2008, 13:18

Światek graczy od poniedziałku śledzi pilnie wszystkie informacje na temat nadchodzącej imprezy Blizzard Worldwide Invitational 2008 i próbuje odkryć sens tajemniczych obrazków na stronie www firmy. Teraz pora na parę słów ze źródła.

EA Sports wkroczy w rynek konsoli Wii z nowymi kontrolerami

ult, 25 czerwca 2008, 13:15

Jak wynika z zapowiedzi Davida McCarthy, EA Sports ma w planach poszerzenie swojej oferty o nowe kontrolery, dołączane do gier, wydawanych na Wii.

Wirtualny WALL-E od wczoraj w sprzedaży
Wirtualny WALL-E od wczoraj w sprzedaży

vampire, 25 czerwca 2008, 12:50

Wczoraj swoją światową premierę miała przygotowana przez Heavy Iron Studios, zręcznościówka bazująca na licencji filmu animowanego Pixara - WALL-E. Na srebrnym ekranie zadebiutuje on w Stanach Zjednoczonych 27 czerwca. Jak to zwykle w takich wypadkach bywa, gra została wydana na wszystkich liczących się platformach sprzętowych, a także na telefonach komórkowych.

EMPiK - Top Lista - tydzień 25 (25/06/08)

Przemysław Zamęcki, 25 czerwca 2008, 11:46

Oto kolejne notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 16 a 22 czerwca i zostały zebrane w 117 salonach sieci.

Blizzardowa obrazkowa zabawa trwa
Blizzardowa obrazkowa zabawa trwa

fsm, 25 czerwca 2008, 11:11

Od poniedziałku na setkach for internetowych (na GOLu również) trwa zażarta debata na temat tajemnicy stojącej za powitalnymi obrazkami na www Blizzarda.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 25 czerwca 2008, 10:59

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: ruszyła otwarta beta Fallen Empire, 3D Realm brakuje pracowników, Ubisoft otwiera nowe studio, włamywacze na Wii, zapowiedź łatki do Burnouta, jak stworzyć własną wytwórnię muzyczną, Sonic prawie pełnoletni i inne. Zapraszamy do lektury.

Kratos także w Soul Calibur IV?
Kratos także w Soul Calibur IV?

vampire, 25 czerwca 2008, 10:55

Biorąc pod uwagę informacje zamieszczone w poświęconemu branżowym plotkom dziale najnowszego amerykańskiego magazynu EGM, w grze możemy oczekiwać obecności Kratosa, głównego bohatera serii God of War.

Galaktyczna edycja gry Spore nadciąga
Galaktyczna edycja gry Spore nadciąga

ult, 25 czerwca 2008, 10:43

Niemała gratka dla zapaleńców, oczekujących premiery Spore – firma Electronic Arts przygotowała wypełnioną po brzegi pudełka, galaktyczną edycję najnowszej gry, stworzonej przez Maxis.

Fable 2 w październiku?
Fable 2 w październiku?

vampire, 25 czerwca 2008, 09:55

Wokół daty premiery sequela niezłego RPGa autorstwa Lionhead Studios dowodzonego przez Petera Molyneux, krążyło już wiele pogłosek. Sam autor zresztą nie był zbyt chętny do udzielania bardziej dokładnych informacji. Najczęściej słyszeliśmy więc o okresie świątecznym, lub nieco mniej konkretnie „końcówce tego roku, bądź chwili "kiedy liście będą brązowe".

Nowy Mortal Kombat jednak z fatality
Nowy Mortal Kombat jednak z fatality

ult, 25 czerwca 2008, 09:51

Po długim milczeniu, dotarły do nas kolejne informacje dotyczące przygotowywanej przez Midway Games kontynuacji kultowej serii Mortal Kombat, rozwiewające największą wątpliwość fanów.

Alone in the Dark według IGN. Jest bardzo źle

Przemysław Zamęcki, 25 czerwca 2008, 09:29

Alone in the Dark miał być jednym z najciekawszych tytułów tego roku. Kontynuacją wspaniałej serii, która ma swoje stałe miejsce w sercach wielu graczy. Niestety, pierwsze opinie i zachowanie Atari, które opisywaliśmy przed kilkoma dniami dały nam sporo do myślenia. Recenzji wersji na Xboksa 360 zaprezentowana przez serwis IGN nie poprawia tej sytuacji.