Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2008, 10:59

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 czerwca 2008)

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: ruszyła otwarta beta Fallen Empire, 3D Realm brakuje pracowników, Ubisoft otwiera nowe studio, włamywacze na Wii, zapowiedź łatki do Burnouta, jak stworzyć własną wytwórnię muzyczną, Sonic prawie pełnoletni i inne. Zapraszamy do lektury.

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: ruszyła otwarta beta Fallen Empire, 3D Realm brakuje pracowników, Ubisoft otwiera nowe studio, włamywacze na Wii, zapowiedź łatki do Burnouta, jak stworzyć własną wytwórnię muzyczną, Sonic prawie pełnoletni i inne. Zapraszamy do lektury.

Fallen Empire

Gra Fallen Empire: Legions weszła w gazę otwartej bety. Jest to strzelanina z widokiem z pierwszej osoby wzorowana nieco na znanym i lubianym Tribes. Rejestracja odbywa się na tej stronie.

Duke Nukem Forever

Duke Nukem Forever ma się dobrze i wyjdzie… kiedyś. Póki co studio 3D Realms poszukuje projektanta poziomów do prac nad tą produkcją. Szczegóły oferty tutaj.

Ubisoft

Francuski Ubisoft posiadał do tej pory dziewiętnaście studiów rozsianych po całej planecie. Pod koniec lutego w Sao Paulo pojawi się dwudzieste. Początkowo będzie w nim pracować kilkanaście osób. W ciągu kolejnych czterech lat ma się rozrosnąć do dwustu.

Cake Mania

Majesco Entertainment poinformowało, że do sklepów trafiła nowa gra studia Digital Embryo na konsolę Nintendo DS zatytułowana Cake Mania 2. Dla fanów kuchennych wypieków.

Safecracker

Dreamcatcher Games i JoWooD Productions zapowiedziały jesienną premierę gry Safecracker na Nintendo Wii. Jest to przygodówka, w której gracz wciela się zawodowego „rozpruwacza” sejfów na życzenie pewnej bogatej rodzinki. Program wcześniej ukazał się w wersji PC. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Wacky Races: Crash & Dash

Eidos poinformował, że gra Wacky Races: Crasj & Dash trafiła właśnie do sklepów. Program dostępny jest na konsole Nintendo: Wii i DS-a. Bohaterami są znane z kreskówek Hanna-Barbera postacie.

Burnout Paradise

Dziesiątego lipca użytkownicy PlayStation 3 otrzymają nową łatę dla gry Burnout Paradise. Uaktualnienie będzie zawierało m.in. nowe tryby gry wieloosobowej, nowe samochody i poprawki systemu rankingowego. Więcej szczegółów tutaj.

Don King Presents: Prizefighter

W usłudze Xbox Live Marketplace pojawiło się wczoraj demo gry Don King Presents: Prizefighter. Za jego pośrednictwem można stoczyć kilkurundowy pojedynek w Madison Square Garden. Na ringu Joe Calzaghe i Luis Collazo.

Wolverine Studio

Tytuły muzyczne ostatnio są w modzie, ale do czynienia z grą menadżerską, w której możemy zasiąć w fotelu prezesa wytwórni muzycznej nie mamy do czynienia zbyt często. A taki właśnie program zapowiedziało Wolverine Studio, znane dotychczas raczej z symulacji sportowych. Więcej informacji na oficjalnym forum.

Rune Factory 2

Jesienią tego roku w amerykańskich sklepach powinna pojawić się gra Rune Factory 2: A Fantasy Harvest Moon. Podtytuł mówi w zasadzie wszystko. Zamiast tradycyjnych kur i świnek pojawią się zmutowane kurczaki i świnie najemnicy. Więcej informacji o poprzedniku w naszej Encyklopedii.

Sonic

Niebieski jeż od Segi obchodzi siedemnastolecie swojego istnienia. Po raz pierwszy pojawił się w wydanej 23 czerwca 1991 roku w Ameryce i Europie grze Sonic the Hedgehog. Od tamtej pory mieliśmy okazję spotkać się z nim już niezliczoną ilość razy. Za rok Sonic obchodzić będzie pełnoletność.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Star Wars: The Clone Wars

Fallout 3

Final Fantasy IV

Legendary: The Box

Insecticide

Building & Co: You are the architect!

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Alone in the Dark – Earn Your Tomorrows

Alone in the Dark – Z dziennika developera #2

Dungeon Explorer: Warrior of the Ancient Arts

Mata Hari

Mozart

Left 4 Dead

Dead Space – 01: Strategic Dismemberment

Dead Space – film animowany #3

gry