Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 czerwca 2008

Premiery gier w Polsce (23-29 czerwca)
Premiery gier w Polsce (23-29 czerwca)

Vercetti, 30 czerwca 2008, 15:50

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazało się aż 11 tytułów, spośród których największe kontrowersje wzbudziła z pewnością kolejne odsłona przygód Edwarda Carnby’ego, gra Alone in the Dark.

Wakacyjna obniżka Ubisoftu
Wakacyjna obniżka Ubisoftu

Marcin Łukański, 30 czerwca 2008, 14:30

Wakacje, to idealny okres na zrelaksowanie się i odpoczynek od ciężkich obowiązków w szkole lub na uczelni. To również idealny czas na nadrobienie swych „growych” zaległości i zaopatrzenie się w kilka hitów – niekoniecznie nowych, ale też niekoniecznie słabych. Na szczęście w wakacje możemy liczyć na kilka interesujących promocji.

Laureaci Piłkarskiej Ruletki GOLa!

Redakcja GRYOnline.pl, 30 czerwca 2008, 13:28

Wielkie święto miłośników piłko nożnej zakończone! Mistrzostwa Europy 2008 przeszły do historii. Zakończyła się również nasza tegoroczna Piłkarska Ruletka GOLa.

Spadek cen Xboxów 360 coraz bardziej prawdopodobny

vampire, 30 czerwca 2008, 12:54

Ostatnie doniesienia związane z obniżką cen Xboxów 360 zdają się być jednak prawdziwe. Dziś do nieoficjalnych wieści na ten temat dołączył serwis HollywoodReporter odwołujący się do słów przedstawiciela pewnej dużej sieci handlowej, który jednak wolał pozostać anonimowym.

Diablo III tylko dla PC i Mac
Diablo III tylko dla PC i Mac

vampire, 30 czerwca 2008, 11:44

Zawiodą się wszyscy posiadacze konsol, którzy liczyli, że zaprezentowany ostatnio Diablo III trafi także na ich platformy sprzętowe. Możemy o tym przeczytać w wywiadzie z Jayem Wilsonem, głównym projektantem gry, którego udzielił dla serwisu Joystiq. Na pytanie, czy firma Blizzard ma w planach przygotowanie konsolowej wersji nowego Diablo odpowiedział krótko, że takich planów nie ma.

Rock Band 2 na Xbox 360 już we wrześniu
Rock Band 2 na Xbox 360 już we wrześniu

ult, 30 czerwca 2008, 11:41

Sequel hitu ostatnich miesięcy, gry Rock Band, pojawi się już we wrześniu tego roku na Xbox 360. Użytkownicy konsoli PS3 będą musieli jednak poczekać dłużej. Nie wiadomo, czy gra ukaże się na PS2 i Wii, jak to ma miejsce w przypadku części pierwszej.

Street Fighter IV w lipcu trafi do japońskich salonów Arcade
Street Fighter IV w lipcu trafi do japońskich salonów Arcade

Przemysław Zamęcki, 30 czerwca 2008, 11:38

Street Fighter IV w ciągu najbliższego miesiąca trafi do japońskich salonów arcade, poinformował serwis Capcom-Unity. Konkretną datą miałby być 18 lipca.

Na Starcrafta II poczekamy do przyszłego roku
Na Starcrafta II poczekamy do przyszłego roku

vampire, 30 czerwca 2008, 10:44

Niestety, wbrew temu co się wydawało, Starcraft II z pewnością nie ukaże się w tym roku. Jak niedawno pisaliśmy, w sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że gra być może zostanie wydana już 3 grudnia. Ich źródłem były dane, które podawały trzy duże amerykańskie sieci handlowe. Tak, jak oczekiwaliśmy, wszystkie wątpliwości na ten temat zostały rozwiane podczas tegorocznej edycji imprezy Blizzard's Worldwide Invitational odbywającej się w Paryżu.

Nowy handheld od Sony

ult, 30 czerwca 2008, 09:46

W piątek firma Sony Computer Entertainment America zatwierdziła w biurze patentowym nową technologię, określaną jako handheld z ekranem dotykowym.

Diablo II i Diablo II: Pan Zniszczenia w cyfrowej dystrybucji Blizzard Store
Diablo II i Diablo II: Pan Zniszczenia w cyfrowej dystrybucji Blizzard Store

Przemysław Zamęcki, 30 czerwca 2008, 09:38

Gracze na całym świecie od dwóch dni żyją trzecią częścią Diablo. Zanim jednak ujrzy ona światło dzienne warto być może choć na chwilę powrócić do części drugiej, do czego zdaje się zachęcać sam Blizzard oferując graczom możliwość ściągnięcia zarówno podstawowej wersji, jak i dodatku za pośrednictwem internetowego sklepiku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 30 czerwca 2008, 09:19

W poniedziałkowych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Tour De France, Metal Slug 7 na DS-a, siódma rocznica Anarchy Online, kolejny Final Fantasy, 2K Games, Havok i Wii, koniec Top Secret, firmware 2.4 i DualShock 3 w Europie. Zapraszamy do lektury.