Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 czerwca 2008

Królewska 57 - odc. 2 - Gruntowne zbadanie
Królewska 57 - odc. 2 - Gruntowne zbadanie

, 15 czerwca 2008, 17:38

Tak to niestety jest z większością rzeczy, które oglądamy w telewizji, że nie są one wartościowym punktem odniesienia. Lepiej sobie w spokoju pograć, niż mącić umysł parawiadomościami.

Afrika – znamy kolejne szczegóły
Afrika – znamy kolejne szczegóły

Vercetti, 15 czerwca 2008, 15:24

Podczas pokazu zorganizowanego na Tajwanie Sony Computer Entertainment podało kolejne informacje o projekcie Afrika, który już niebawem ukaże się na japońskim rynku jak tytuł adresowany wyłącznie do posiadaczy PlayStation 3. Firma potwierdziła jednocześnie doniesienia magazynu Famitsu, jakoby debiut gry ze stajni Rhino Studios miał nastąpić 28 sierpnia.

Halo Wars trafi do sprzedaży... kiedy będzie gotowe

Przemysław Zamęcki, 15 czerwca 2008, 14:54

Trylogia Master Chiefa podobno została już definitywnie zakończona, jednak fani uniwersum Halo wciąż mają na co czekać. Za sprawą firmy Ensemble Studios na rynku pojawi się Halo Wars – gra strategiczna czasu rzeczywistego. Kiedy to nastąpi? „Wtedy, kiedy gra będzie gotowa” – powiedział w wywiadzie dla serwisu Halo Wars Addict Graham „Thunder” Somers, zajmujący się w firmie sprawami społecznościowymi.

Królewska 57 - odc. 1 - Prolog
Królewska 57 - odc. 1 - Prolog

, 15 czerwca 2008, 14:38

Każdy gracz jest inny, niektórzy są jednak inni bardziej niż pozostali. Tak oto zaczyna się historia trzech maniaków gier, którzy bez swojego ulubionego hobby nie potrafią żyć.

Saints Row 2 z dodatkową zawartością
Saints Row 2 z dodatkową zawartością

Vercetti, 15 czerwca 2008, 14:25

Zaledwie w ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że inspirowana serią GTA gra Saints Row 2 doczeka się edycji na komputery osobiste, a koncern THQ zdążył już podać kolejne, ciekawe informacje dotyczące produktu ze swojego portfolio. W wiadomości skierowanej do inwestorów korporacja ujawniła, że dziecko studia Volition po premierze doczeka się dodatkowej, udostępnianej przez sieć, zawartości.

Pierwszy odcinek American McGee’s Grimm jeszcze w lipcu
Pierwszy odcinek American McGee’s Grimm jeszcze w lipcu

Vercetti, 15 czerwca 2008, 13:40

Studio Spicy Horse podało datę wydania pierwszego z dwudziestu czterech odcinków swojego debiutanckiego projektu, gry American McGee’s Grimm. Premierowy epizod pecetowej platformówki, nawiązującej do znanego kanonu baśni, ukaże się w sieci w samym środku lata – 31 lipca.