Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 czerwca 2008

Poradnik: Sam & Max: Season 2

Redakcja GRYOnline.pl, 16 czerwca 2008, 17:56

„Witam serdecznie w poradniku do gry przygodowej Sam & Max, produkcji studia Telltale Games. Przed nami drugi sezon przygód zabawnych detektywów. Mowa oczywiście o ubranym w szykowny garnitur psie Samie oraz towarzyszącym mu zwariowanym i nieokrzesanym króliku Maxie."

Dziennik dewelopera Guitar Hero: On Tour (16/06/08)
Dziennik dewelopera Guitar Hero: On Tour (16/06/08)

Vercetti, 16 czerwca 2008, 17:45

Gdy zdaliśmy sobie sprawę, że „Edge Connector” to nasz as w rękawie, wróciliśmy do laborat…, tzn. naszego biura i Brian wynalazł kolejny prototyp. Tym razem była to bardziej dopieszczona wersja czteroprzyciskowego „Edge Connectora”, który pierwotnie wyglądał jak prosto z rzeźni. Używając go, dało się już odczuć zwiastun doświadczeń z Guitar Hero. Naturalnie z tyłu Dual Screena ciągle wystawał wiel

Demo Spore: Fabryka Stworów już dostępne
Demo Spore: Fabryka Stworów już dostępne

Vercetti, 16 czerwca 2008, 15:30

Weekendowy wyciek demonstracyjnej wersji programu Spore Creature Creator sprawił, że nie było już co zwlekać z premierą narzędzia do tworzenia postaci, przeznaczonych do późniejszego użycia w finalnej edycji Spore. Próbka Fabryki Stworów, jak nazwał ją polski oddział Electronic Arts, dostępna jest od teraz również w naszym serwisie.

Koralina i Baranek Shaun doczekają gier ze swoim udziałem
Koralina i Baranek Shaun doczekają gier ze swoim udziałem

Vercetti, 16 czerwca 2008, 13:50

Amerykański oddział korporacji D3 Publisher poinformował, że w najbliższych latach firma zamierza zaangażować się w produkcję gier dla dzieci tak, by stanowiły one blisko połowę jej wszystkich przedsięwzięć. Zgodnie z tym wywodząca się z Japonii spółka dokona przeniesienia kilku filmów animowanych do świata elektronicznej rozrywki.

Wielki przeciek z serwisu zajmującego się marketingiem Microsoftu i Activision
Wielki przeciek z serwisu zajmującego się marketingiem Microsoftu i Activision

Przemysław Zamęcki, 16 czerwca 2008, 13:49

Czy Internet nie jest w stanie uchronić żadnych tajemnic? Wczoraj użytkownicy forum NeoGAF dokonali na stronie firmy Intellisponse, która zajmuje się m.in. marketingiem dla Activision i Microsoftu wielkiego odkrycia dotyczącego przyszłości produktów obu koncernów. Czy informacje te są prawdziwe (a w dużej części wydają się na tyle nieprawdopodobne, że trudno traktować je poważnie) nie wiadomo, gdyż jak do tej pory nikt nie zajął oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Tak więc jak nakazuje kronikarski obowiązek zamieszczamy poniżej listę odkryć tym bardziej, że obok nich obojętnie nie przeszły nawet największe amerykańskie serwisy.

Przewidywane daty premiery Ultimate Fighting Championship, Super Hero Squad i Master Mind
Przewidywane daty premiery Ultimate Fighting Championship, Super Hero Squad i Master Mind

vampire, 16 czerwca 2008, 13:31

W przygotowanej niedawno przez firmę THQ prezentacji dla inwestorów, poza zbiorem mniej lub bardziej interesujących informacji finansowych, możemy znaleźć przewidywane daty premiery trzech znajdujących się obecnie w produkcji gier. Są nimi Ultimate Fighting Championship, Super Hero Squad oraz Master Mind

500 najlepiej sprzedających się gier 2007 r. w Japonii

Vercetti, 16 czerwca 2008, 12:58

Choć lato już za pasem i nikomu nie chce się zbytnio wracać do spraw roku ubiegłego, japoński magazyn Famitsu pokusił się o opublikowanie zestawienia najchętniej kupowanych tytułów z okresu 1 stycznia – 31 grudnia 2007. Rzecz jasna, statystyka dotyczy wyłącznie Kraju Kwitnącej Wiśni, jednak i bez tej informacji łatwo byłoby domyślić się, że bynajmniej nie chodzi tutaj o Europę.

Nowy dodatek do Imperium Romanum w przyszłym tygodniu
Nowy dodatek do Imperium Romanum w przyszłym tygodniu

vampire, 16 czerwca 2008, 12:20

Już w przyszłą środę otrzymamy kolejny dodatek do strategii czasu rzeczywistego, Imperium Romanum, autorstwa bułgarskiego studia Haemimont Games. Ten, zatytułowany Magna Germania, podobnie jak poprzednie rozszerzenie, dostępny będzie w formie płatnego downloadu, którego cena ustalona została na poziomie 4.99 EUR, czyli około 17 zł. Zainteresowani powinni udać się na stronę twórców, gdzie będą mogl

Premiery gier w Polsce (9-15 czerwca)
Premiery gier w Polsce (9-15 czerwca)

Vercetti, 16 czerwca 2008, 10:34

W ubiegłym tygodniu rodzimy rynek miał do czynienia z prawdziwym wysypem gier. Na półki polskich sklepów trafiło aż jedenaście nowych tytułów, spośród których trzy to produkty multiplatformowe, sześć mogą kupić tylko posiadacze pecetów, zaś po jednym osamotnionym projekcie otrzymały konsole Sony – PS2 i PS3.

Chcesz wystąpić w Street Fighterze?
Chcesz wystąpić w Street Fighterze?

vampire, 16 czerwca 2008, 10:20

Niedawno twórcy Fable 2, Lionhead Studios, poszukiwali chętnych, którzy chcieliby zobaczyć swój wizerunek na jednym z portretów w tejże produkcji. Jak możemy przeczytać na społecznościowym blogu Capcomu, Yoshinori Ono, producent nadchodzącego Street Fightera, zdecydował się wprowadzić podobny pomysł.

Detective Conan zmierza na Nintendo Wii
Detective Conan zmierza na Nintendo Wii

Przemysław Zamęcki, 16 czerwca 2008, 10:18

Firma Nobilis Publishing zapowiedziała wydanie gry bazującej na marce Detective Conan. Program miałby ukazać się na konsolę Nintendo Wii.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 16 czerwca 2008, 09:52

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Atari nadal traci pieniądze, słabe zabezpieczenia kont w Battlefield Heroes, Spore w Sieci, pracownicy Team Ninja idą w ślady Itagakiego, Crytek poszukuje programistów, Nintendo pozywa do sądu konkurencyjnego producenta kontrolerów do Wii i Rock Band w liczbach Zapraszamy do lektury.